DomůBellatorUsman Nurmagomedov, šampion organizace BELLATOR MMA, byl pozitivně testován na zakázané látky

Usman Nurmagomedov, šampion organizace BELLATOR MMA, byl pozitivně testován na zakázané látky

Šampion organizace BELLATOR MMA v lehké váze Usman Nurmagomedov měl pozitivní test na přítomnost zakázaných látek. Sám bojovník se k této záležitosti promptně vyjádřil.

Usman Nurmagomedov je šampionem organizace BELLATOR MMA v lehké váze. Ve svém posledním zápase zvítězil nad Brentem Primusem na akci BELLATOR 300. Vítězství však bude změněno na “NO CONTEST” kvůli výsledku antidopingového testu po zápase. Kalifornská atletická komise našla v Nurmagomedovově organismu zakázanou látkou, jejíž přesné složení nebylo oznámeno. Sám šampion se k této záležitosti vyjádřil na svém profilu na Instagramu.

“Rád bych se vyjádřil k nedávné zprávě o mém suspendování. Výsledky testu prokázaly zakázanou látku, která se do mého těla dostala prostřednictvím léků předepsaných lékařem. Léčil jsem se několik měsíců před zápasem, ale bohužel jsem o tom komisi neinformoval. Rád bych zde potvrdil, že sportovní komise v Kalifornii provedla šetření, při kterém jsem jí poskytl dokumenty, lékařské poznámky, lékařská potvrzení, na základě kterých byla moje diskvalifikace snížena na šest měsíců.”

Podle zpráv, které sdělil jeho manažer Ali Abdelaziz, by se měl bojovník brzy znovu utkat s Primusem. Nurmagomedov prý byl přistižen při užívání léku na předpis a Abdelaziz uvedl, že neužíval steroidy ani jiné léky, které by mu potenciálně pomohly v zápase.

Pětadvacetiletý Usman Nurmagomedov (17-0, 1 NC MMA) je ve své profesionální kariéře neporažený, v minulosti porazil například Bensona Hendersona nebo Patrickyho Pitbulla. Na své zápasy se připravuje pod vedením Khabiba Nurmagomedova a před zápasy trénuje a spáruje mimo jiné s šampionem UFC Islamem Makhachevem. Pětadvacetiletý bojovník si 14 ze svých 17 vítězství v kariéře připsal ukončením před časem a je považován za jednoho z nejlepších bojovníků v organizaci BELLATOR MMA.

Zdroj: Instagram Usman Nurmagomedov

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ