DomůOstatníVelký úspěch pro bojovníka MMA! Francis Ngannou v TOP 10 těžkých vah...

Velký úspěch pro bojovníka MMA! Francis Ngannou v TOP 10 těžkých vah v boxu!

Velký úspěch pro bývalého šampiona UFC! Francis Ngannou je nyní v TOP 10 nejtěžších vah světového boxu. Jedná se konkrétně o organizaci WBC, ve které se nedávno utkal s držitelem mistrovského pásu Tysonem Furym.

Francis Ngannou se v říjnu utkal v boxerském zápase se současným šampionem těžké váhy organizace WBC Tysonem Furym. Podle papírových předpokladů si měl Brit s “Predátorem” snadno poradit.

Realita však byla jiná. Fury v jednu chvíli skončil na zemi a v boxerském souboji s bývalým šampionem těžké váhy UFC měl obrovské problémy.

Zápas přesto dospěl až k závěrečnému gongu. Souboj Furyho s Ngannouem tak museli rozhodnout bodoví sudí. A ti přisoudili vítězství Furymu. Toto rozhodnutí bylo přinejmenším kontroverzní a vyvolalo obrovský rozruch mezi fanoušky i odborníky ze světa boxu i MMA.

Francis Ngannou v TOP 10 boxerů těžké váhy!

Nyní však došlo k aktualizaci žebříčku WBC v těžké váze. A světe div se! Francis Ngannou je v TOP 10 těžké váhy. A to po pouhém jednom boxerském zápase.

Kamerunec se v žebříčku umístil na desátém místě a představitelé WBC jeho zařazení do rankingu zdůvodnili takto:

“Francis Ngannou odvedl vynikající práci a poslal šampiona WBC na zem, proto se rada guvernérů rozhodla zařadit ho na 10. místo v žebříčku těžké váhy.”

Organizace WBC

Zdroj: WBC | Platforma X

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ