Veřejný trénink Evandera Holyfielda před zápasem s Vitorem Belfortem způsobil, že si o něj fanoušci začínají dělat starosti

Poté, co Oscar De La Hoya odstoupil z boxerského zápasu s Vitorem Belfortem, se bývalý šampion UFC utká s bývalým boxerským světovým šampionem v těžké váze Evanderem Holyfieldem.

Steve Lott, CC BY-SA 3.0, via Wikimedia Commons

Přes problémy, které zápasu předcházely, kdy Sportovní komise státu Kalifornie odmítla tento zápas povolit, se souboj nakonec uskuteční. Pořadatelé totiž celý galavečer přesunuli z Kalifornie na Floridu.

Oba hrdinové sobotního večera předvedli své dovednosti na veřejném tréninku. Zatímco Vitor ukázal, že je ve skvělé formě, Holyfieldův trénink vzbudil značné rozpaky. Velké množství fanoušků na sociálních sítích dokonce vyjádřilo obavy o Holyfieldovo zdraví.

Evander, kterému je 58 let, neboxoval od roku 2011. Dříve se hovořilo o tom, že se utká s Kevinem McBridem, ale plány se neuskutečnily. Po dlouhé pauze tak bude mít příležitost ukázat svou formu proti Vitoru Belfortovi, který bude velmi těžkým soupeřem.

Vitor Belfort je skutečným veteránem MMA. Nyní je mu 44 let a v kleci bojoval od roku 1996, přičemž naposledy se v oktagonu UFC představil v roce 2018. Tehdy se utkal s Lyoto Machidou a prohrál knokautem. Po odchodu z UFC Belfort podepsal kontrakt s asijskou organizací ONE Championship. Navzdory velkému zájmu se tam nakonec svého debutu nedočkal.

Zdroj: YouTube MMA Fighting

Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz

Přidat na Seznam.cz
KATEGORIE
Ostatní

PŘEČTI SI TAKÉ