Nejlepší ukončení v podání Briana Ortegy

Po téměř dvouleté pauze se, v noci ze soboty na neděli, vrátí do oktagonu UFC Brian Ortega. V hlavním zápase večera turnaje UFC Fight Night v Abú Dhabí se utká s Chan Sung Jungem.

Embed from Getty Images

A v zápase půjde opravdu o hodně. Vítěz souboje totiž s největší pravděpodobností získá právo vyzvat současného šampiona pérové váhy Alexe Volkanovského.

Favoritem souboje je podle mínění odborníků “Korean Zombie”. Stejného názoru jsou i bookmakeři sázkových kanceláří. Například TIPSPORT aktuálně nabízí tyto kurzy:

Chan Sung Jung 1.50
Brian Ortega 2.45

Není divu, “Korean Zombie” se ve svých dvou posledních soubojích předvedl ve skvělém světle, když porazil Renata Carneira i Frankieho Edgara TKO v 1. kole.

V neprospěch Briana Ortegy asi hodně přispěl fakt, že kvůli zranění téměř dva roky nebojoval. Ale není radno jej podceňovat. Jeho kariérní rekord je 14-1. Prohrál jen s Maxem Hollowayem, ale dokázal porazit spoustu zvučných jmen, jako Edgara, Swansona, Carneira, Guidu, Brandaa a mnoho dalších. Všechny své souboje v UFC vyhrál před časem submisí nebo knokautem.

Pojďme se na některé z nich podívat:

Zdroj: Youtube UFC

Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz

Přidat na Seznam.cz

Sleduj a odebírej náš Youtube kanál

KATEGORIE
UFCVideaZahraniční MMA