DomůUFCVIDEO: Divák provokoval Meraba Dvalishviliho, který si to s ním chtěl jít...

VIDEO: Divák provokoval Meraba Dvalishviliho, který si to s ním chtěl jít vyřídit ručně

Jeden z diváků na víkendovém turnaji UFC v San Antoniu provokoval Meraba Dvalishviliho tak, že na něj po galavečeru křičel, aby Gruzínec bojoval se svým přítelem Aljamainem Sterlingem.

Merab Dvalishvili se zúčastnil galavečera UFC v San Antoniu spolu se svým kamarádem, šampionem organizace v bantamové váze Aljamainem Sterlingem. Oba bojovníci si v minulosti slíbili, že se spolu v oktagonu nikdy neutkají, a své slovo hodlají dodržet.

Merab před nedávnem porazil bývalého šampiona bantamové váhy Petra Yana a měl by být dalším titulovým vyzyvatelem. Pokud však bude nadále šampionem Sterling, Dvalishvili proti němu, podle svých slov, nenastoupí.

Jeden z fanoušků však měl na věc jiný názor a provokoval Dvalishviliho pokřikováním, aby se se šampionem utkal v kleci. “The Machine” si jeho komentáře nenechal líbit. Rozhodl se vylézt za ním na tribunu, kde si to s ním chtěl vyřídit osobně.

V dalším zápase se Dvalishvili pravděpodobně utká s Corym Sandhagenem, který ho vyzval k souboji poté, co minulý víkend na galavečeru UFC v San Antoniu přesvědčivě porazil Marlona Veru.

Zdroj: Twitter Giorgi Kokiashvili

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ