DomůUFCVIDEO: Nejlepší akce turnaje UFC 286: Edwards vs. Usman ve zpomalených záběrech

VIDEO: Nejlepší akce turnaje UFC 286: Edwards vs. Usman ve zpomalených záběrech

Organizace UFC připravila skvělé video s nejlepšími akcemi galavečera UFC 286, které si fanoušci mohou prohlédnout ve zpomalených záběrech.

Během turnaje UFC 286, který se konal 18. března v Londýně, se v hlavním zápase večera utkali o titul šampiona velterové váhy Leon Edwards a Kamaru Usman.

Britský bojovník, ač byl před soubojem outsiderem, dokázal Usmana porazit na body a obhájil tak svůj titul.

Druhým zápasem večera byla souboj mezi Justinem Gaethjem a Rafaelem Fizievem, který divákům nabídl parádní tříkolovou bitvu. Vítězem zápasu se stal Justin Gaethje. Zápas byl vyhlášen nejlepším soubojem večera.

Turnaj nabídl celou řadu skvělých akcí a video tak nabízí opravdu parádní podívanou.

Zdroj: YouTube UFC

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ