DomůACAVIDEO: Parádní kop z otočky a bylo vymalováno. Soupeř neměl šanci

VIDEO: Parádní kop z otočky a bylo vymalováno. Soupeř neměl šanci

Na galavečeru ACA Young Eagles 32 bylo k vidění parádní ukončení, při němž jeden z bojovníků předvedl spektakulární kop z otočky, díky kterému zvítězil TKO.

Akce ACA Young Eagles se konala 30. ledna v čečenském městě Tolstoj-Jurt. Na zápasové kartě galavečera bylo 24 zápasů, přičemž na kartě nebyl žádný bojovník s větší reputací. Naopak. Na turnaji si velké množství bojovníků připsalo svůj první start v profesionálním MMA.

Přesto během galavečera nebyla nouze o kvalitní výkony a zajímavé akce. Jednu z nich mohli diváci vidět v zápase mezi Zelimkhamem Khatuevem a Imranem Baymuradovem. Khatuevovi se totiž podařil velice povedený kop z otočky, kterým svého soupeře zasáhl do hlavy. Baymuradov padl jako podťatý a rozhodčímu nezbylo nic jiného, než souboj rychle přerušit.

Zdroj: Twitter Grabaka_Hitman

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ