DomůUFCVIDEO: První záběry ze sparingů Conora McGregora! Kopy tam jsou, proslulá levačka...

VIDEO: První záběry ze sparingů Conora McGregora! Kopy tam jsou, proslulá levačka taky

Conor McGregor zveřejnil snímky z lehčího sparingu, který absolvoval s jedním ze svých svěřenců během natáčení reality show The Ultimate Fighter (TUF).

V bojových podmínkách se bývalý dvojnásobný šampion UFC Conor McGregor neobjevil od července 2021. Tehdy si ve svém třetím zápase s Dustinem Poirierem na konci prvního kola zlomil levou nohu.

Rehabilitace trvala mnohem déle, než Ir avizoval. Původně hovořil o návratu do oktagonu v polovině loňského roku, později termín posunul na konec loňského roku. Poté se objevily zprávy o začátku roku 2023, ale ani ty se nakonec nepotvrdily.

Co je však nepopiratelné, je to, že Conorův návrat se rozhodně blíží. Před několika týdny Ir začal natáčet nový ročník reality show The Ultimate Fighter. Je trenérem jednoho z týmů pořadu. Druhý tým povede Michael Chandler. A právě jejich vzájemný souboj by měl být vyvrcholením TUF.

Ve středu mezitím Conor McGregor na sociálních sítích zveřejnil první snímky z jednoho ze sparingů během natáčení TUF. Co na záběrech vidíme?

Je to velmi uvolněný sparing. Nikdo se nesnaží nikomu utrhnout hlavu. Ir v jednu chvíli chytá kop od klasicky postaveného sparingpartnera a pokouší se odpovědět kopem svým – používá při tom dříve zlomenou levou nohou. McGregor také schytá cross na tělo, ale pak odpoví svou charakteristickou pravačkou zespodu a zasáhne čistě. Od této chvíle jasně dominuje.

Conor McGregor chce v letošním roce absolvovat minimálně dva zápasy – začátkem podzimu proti Michaelu Chandlerovi a později v průběhu roku proti jinému soupeři. Souboj s Američanem se s největší pravděpodobností uskuteční ve velterové váze.

Zdroj: Instagram Conor McGregor

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ