DomůUFCVIDEO: Šampion Jamahal Hill si opět dobírá Jiřího Procházku

VIDEO: Šampion Jamahal Hill si opět dobírá Jiřího Procházku

Šampion UFC v polotěžké váze Jamahal Hill neúnavně kuje železo, dokud je žhavé. Znovu si totiž dělal legrácky z Jiřího Procházky. Tentokrát “Sweat Dreams” navíc vyzval našeho bojovníka, aby příliš neotálel a došel si pro pás.

Američan získal pás 21. ledna na UFC 283 v Rio de Janeriu. “Sweat Dreams” se utkal s Gloverem Teixeirou v zápase, který byl hlavní událostí galavečera. Duel trval pět kol a dospěl tedy až k verdiktu rozhodčích, kteří jasně označili za vítěze tohoto klání Američana. Hill v zápase dominoval v postoji, skvěle bránil takedowny a stal se tak novým šampionem UFC v polotěžké váze.

Ihned po zisku pásu si Američan s Procházkou vyměnil prostřednictvím sociálních sítí několik vzkazů. “BJP” vyjádřil ochotu utkat se s Hillem v červenci nebo srpnu, protože by se prý měl do té doby plně zotavit ze zranění ramene. Šampion odpověděl, že je ochoten do té doby počkat. Nyní “Sweat Dreams” zaslal prostřednictvím Instagramu Procházkovi vzkaz, ve kterém na něj apeluje, ať nemusí čekat příliš dlouho.

“Pojď si pro něj a vem si ho Jiří. Nenech mě čekat příliš dlouho.”

Jamahal Hill (MMA 12-1, 1 NC) má za sebou sérii čtyř výher v řadě. Před vítězstvím nad Teixeirou porazil Jimmyho Cruta, Johnnyho Walkera a Thiaga Santose. Sedmi ze svých 12 vítězství dosáhl knokautem. Hill je aktuálně hodnocen jako 13. nejlepší bojovník UFC bez rozdílu vah.

Zdroj: Instagram Jamahal Hill

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ