DomůOstatníVideo: Tyson Fury skončil na zemi, byl počítán, ale nakonec Ngannoua těsně...

Video: Tyson Fury skončil na zemi, byl počítán, ale nakonec Ngannoua těsně porazil. Skvělý výkon “Predátora”!

Tyson Fury, na galavečeru v hlavním městě Saúdské Arábie Rijádu, porazil Francise Ngannoua nejednomyslným rozhodnutím. Zápas byl velice vyrovnaný a Fury v něm byl dokonce počítán.

Začátek zápasu byl poměrně klidný. Boxovalo se především na dálku. Ke konci prvního kola Fury dokázal svého soupeře docela tvrdě trefit.

Ve druhém kole začal být Ngannou poněkud aktivnější. Kamerunec dobře útočil a zasahoval Furyho údery v klinči. “Cikánský král” se však i nadále snažil držet svého soupeře v patřičné vzdálenosti.

Ngannou viděl, že jeho aktivita na soupeře platí a tak v ní pokračoval i ve třetím kole. Ke konci kola došlo k situaci, která téměř šokovala svět. “Predátor” levým hákem trefil Furyho, který se skácel na zem!

Bitva v Rijádu tak definitivně nabrala na obrátkách. “Gypsy King” si uvědomil, že tento zápas musí brát vážně. Následně se Furymu několikrát podařilo prolomit obranu soupeře.

Brit skvěle bodoval direkty z dálky. Díky tomu postupně získával převahu.

Ngannou však byl i nadále velmi nebezpečný. Bývalý šampion UFC svého soupeře několikrát dobře zasáhl.

“Predátor” vypadal výborně také v osmém kole. Zasazoval soupeři množství úderů, ale také na něm začala být vidět únava.

Fury pokračoval ve své taktice a nadále soupeře trefoval především z dálky, využívaje při tom svých boxerských zkušeností.

Souboj trval až do posledního, desátého kola. A ani to nebylo jednoznačné.

O výsledku zápasu tak museli rozhodnout rozhodčí. Jeden z rozhodčích bodoval 95-94 pro Ngannoua, další dva 96-93 a 95-94 pro Furyho. Brit tak zůstává nadále neporažen.

Ngannou, který debutoval v profesionálním boxu, mu však byl více než vyrovnaným soupeřem a byl blízko tomu, aby způsobil obrovskou senzaci.

Zdroj: DAZN | Platforma X

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ