DomůCZ/SK MMAVlasto Čepo srovnává Procházku a Rakiće. Komu by v jejich souboji fandil?

Vlasto Čepo srovnává Procházku a Rakiće. Komu by v jejich souboji fandil?

Jiří Procházka a Aleksandar Rakić si na sociálních sítích pomalu domlouvali termín jejich vzájemného zápasu a vypadá to, že by se jejich souboj mohl opravdu uskutečnit. Vlasto Čepo se s oběma bojovníky zná a prozradil, v čem jsou si oba bojovníci podobní a také komu by v jejich případném souboji fandil.

“Jirku znám déle než Rakiće. Byli jsme kamarádi dříve. Rakiće jsem tehdy neznal, ale když se dostal do UFC, byl jsem rád, že se tam dostal jako Srb. Potkal jsem ho někde v Srbsku a byl strašně milý a ochotný a hned by vám něco dal,” vzpomínal Vlasto Čepo v rozhovoru pro kanál Willy Cao.

“Hrozně se mi líbil a hned jsme spolu začali komunikovat, vyměňovali jsme si čísla a tak. Je to stejné jako s Jirkou, ale tady na té scéně v Čechách a na Slovensku se prezentují jen ty jeho nejhorší výroky, takže to vypadá, že Rakić je arogantní. Ale to vůbec není pravda.”

“Neznám většího profíka, než je Rakić, pokud jde o MMA. Má doma takové vybavení, na srdce, na krev, horské kolo. Má takovou speciální postel, něco jako inkubátor, do kterého se zavře, a jste jako ve dvou a půl tisících metrech nad mořem, je tam devatenáct stupňů a vy tam spíte a lépe se zotavujete. To všechno má ve svém bytě a trénuje celý den,” prozradil zajímavost o Rakićovi Vlasto Čepo, který se chystá na svůj souboj o prozatímního šampiona střední váhy organizace OKTAGON MMA.

“Ale Jirka je na tom v podstatě stejně. Jirka bydlí v lese a venku má na stromě udělanou posilovnu a tam cvičí. Takže je těžké si mezi nimi vybrat. Jirku jsem poznal už na soustředění IAF a oba se mi líbí. To je stejné jako Buki a Rony. Nemůžu si vybrat jednoho nebo druhého, to samé Jirka a Rakić. Ať vyhraje ten lepší, řekl bych.”

Jiří Procházka se vrátil do akce po šestnáctiměsíční pauze zaviněné zraněním ramene. Pokusil se získat zpět pás UFC v polotěžké váze, ale Alex Pereira ho porazil TKO ve druhém kole.

Aleksandar Rakić se vrací po zranění kolena, kvůli kterému prohrál zápas s Janem Blachowiczem. Bez zápasu byl rok a půl.

Zdroj: YouTube Willy Cao | MMA Fanatik

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ