DomůUFCVzal něco, co patřilo mě - Stipe Miocic chce třetí zápas s...

Vzal něco, co patřilo mě – Stipe Miocic chce třetí zápas s Francisem Ngannou

Na konci března byl Stipe Miocic těžce knokautován Francisem Ngannou a přišel o pás šampiona těžké váhy UFC. Bylo to jejich druhé vzájemné měření sil. Jejich bilance je nyní 1-1 a Miocic by se rád s “The Predatorem” utkal potřetí. Chce totiž pás zpět.

Zdroj: UFC

Jeden z nejlepších bojovníků těžké váhy v historii MMA v rozhovoru s novináři řekl, že doufá v co nejrychlejší završení trilogie mezi ním a Francisem Ngannou.

“Chci odvetu, toužím získat titul zpět. Ngannou vzal něco, co patřilo mě. Každý den mě to přivádí k šílenství. Pokaždé, když prohraji, tak jsem hodně naštvaný. Několikrát jsem prohrál a jednoduše to nesnáším. Jsem hodně ambiciózní a rád vyhrávám.”

38letý Miocic si ale bude muset počkat. V řadě vyzyvatelů je nyní na prvním místě Derrick Lewis. Dana White před časem oznámil, že odvetný souboj mezi Lewisem a Ngannou je plánovaný na letošní léto. A Miocic v rozhovoru přiznává, že se velice rád s vítězem tohoto zápasu utká. Přesto je jeho cílem číslo jedna Francis Ngannou.

“Abych byl upřímný, nezajímá mě, kdo bude mým dalším soupeřem. Kdybych si však mohl vybrat, chtěl bych se znovu utkat s Francisem Ngannou a vrátit mu tu porážku. Třeba na začátku příštího roku.”

Zdroj: Submission Radio

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ