DomůUFCYoel Romero chce titulový zápas: Jsem připraven, kdykoli a kdekoli

Yoel Romero chce titulový zápas: Jsem připraven, kdykoli a kdekoli

Yoel Romero (13-4) nijak neskrývá, že touží po zápase o mistrovský pás s Israelem Adesanyou (18-0). Myslí si totiž, že právě on je králem střední váhy. Yoel Romero (13-4) nijak neskrývá, že touží po zápase o mistrovský pás s Israelem Adesanyou (18-0). Myslí si totiž, že právě on je králem střední váhy.

Embed from Getty Images

“Jsem stoprocentně připravený na ten zápas. Jsem stále hladový. Chci, aby k tomu utkání došlo, protože spousta lidí se stále ptá: Kdo je skutečným šampionem? Kdo je tím šampionem střední váhy? Teď má sice pás Adesanya, ale lidé chtějí vidět, kdo je opravdovým šampionem.”

Romero odešel ve třech ze svých čtyř posledních zápasů poražen, proto si jej spousta lidí nedokáže představit v roli vyzyvatele Israela Adesanyi. On sám na to řekl:

“Podle nich jsem třikrát prohrál. Je to tak, ale když se jich zeptám znovu, někde v hloubi duše vědí, že Yoel Romero vůbec neprohrál. Je stále vítězem. Bojoval jsem s nejlepšími v téhle váze a porazil jsem je. Neprohrál jsem. Ještě nenastal čas, abych odešel. Pořád tvrdě trénuju, pořád jsem hladový po úspěchu.”

Romero tedy, jak je vidět, stále nesouhlasí s výsledky svých prohraných zápasů. A nutno přiznat, že výroky rozhodčích byly minimálně hodně kontroverzní.

Zdroj: bjpenn.com | mmafighting.com

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ