DomůUFCYoel Romero chce titulový zápas: Jsem připraven, kdykoli a kdekoli

Yoel Romero chce titulový zápas: Jsem připraven, kdykoli a kdekoli

Yoel Romero (13-4) nijak neskrývá, že touží po zápase o mistrovský pás s Israelem Adesanyou (18-0). Myslí si totiž, že právě on je králem střední váhy. Yoel Romero (13-4) nijak neskrývá, že touží po zápase o mistrovský pás s Israelem Adesanyou (18-0). Myslí si totiž, že právě on je králem střední váhy.

Embed from Getty Images

“Jsem stoprocentně připravený na ten zápas. Jsem stále hladový. Chci, aby k tomu utkání došlo, protože spousta lidí se stále ptá: Kdo je skutečným šampionem? Kdo je tím šampionem střední váhy? Teď má sice pás Adesanya, ale lidé chtějí vidět, kdo je opravdovým šampionem.”

Romero odešel ve třech ze svých čtyř posledních zápasů poražen, proto si jej spousta lidí nedokáže představit v roli vyzyvatele Israela Adesanyi. On sám na to řekl:

“Podle nich jsem třikrát prohrál. Je to tak, ale když se jich zeptám znovu, někde v hloubi duše vědí, že Yoel Romero vůbec neprohrál. Je stále vítězem. Bojoval jsem s nejlepšími v téhle váze a porazil jsem je. Neprohrál jsem. Ještě nenastal čas, abych odešel. Pořád tvrdě trénuju, pořád jsem hladový po úspěchu.”

Romero tedy, jak je vidět, stále nesouhlasí s výsledky svých prohraných zápasů. A nutno přiznat, že výroky rozhodčích byly minimálně hodně kontroverzní.

Zdroj: bjpenn.com | mmafighting.com


Sleduj turnaj UFC Fight Night: Dariush vs. Tsarukyan ŽIVĚ a ZDARMA

Sleduj další turnaj největší světové organizace MMA! - SLEDUJ ŽIVĚ ZDE - už v sobotu 2.12.


Sleduj náš FACEBOOK

Přihlaš se k odběru nejnovějších článků

A my Ti jednou za den pošleme přehled toho nejdůležitějšího, co se odehrálo ve světě MMA.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ