DomůUFC"Chci mu pořádně namlátit, je to osobní" – Paulo Costa o zápase...

“Chci mu pořádně namlátit, je to osobní” – Paulo Costa o zápase s Adesanyou

Paulo Costa (MMA 13-0), který se měl utkat o pás střední váhy s Israelem Adesanyou (MMA 18-0) je mimo hru kvůli zranění ramene. Kromě vynucené přestávky jej určitě štve také fakt, že se nyní má Adesanya střetnout s Yoelem Romerem (MMA 13-4).

Embed from Getty Images

V rozhovoru s médii porovnal utkání s Adesanyou se zápasem s Uriahem Hallem, kterého knokautoval ve druhém kole střetnutí.

“Adesanya na mě nedělá žádný dojem. Zápas s ním by byl snazší než souboj s Uriahem Hallem. Utkání s ním je mým sportovním cílem. Chci se s ním rvát, protože moc mluví. Chci mu pořádně namlátit, protože to je osobní.”

Costa v podobném duchu vzpomíná i na zápas s Yoelem Romerem, kterého porazil ve svém posledním utkání.

“Když se na ten souboj podívám ze sportovního hlediska, myslím, že utkání s Romerem bylo obtížnější než by byl potenciální boj s Adesanyou. Nedá se to srovnat.”

Zdroj:  mmafighting.com

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ