DomůSázení na MMAUFC Fight Night: Smith vs. Teixeira - tipy podle Marka Berga

UFC Fight Night: Smith vs. Teixeira – tipy podle Marka Berga

Ve spolupráci s Markem Bergem z Czech MMA Association  (MMAA), jsme si pro vás připravili tipy na středeční turnaj UFC Fight Night: Smith vs. Teixeira, který se uskuteční v americkém Jacksonville.

Embed from Getty Images

Jak tedy Marek vidí šance jednotlivých zápasníků?

205 lbs: Anthony Smith (33-14-0) vs. Glover Teixeira (30-7-0)

Za mě určitě Smith. V postoji bude dominovat a ukončí ho do 3. kola. Jediná šance pro Teixeiru je zem, kde snad jako každý Brazilec po narození dostane černý pás v BJJ.

265 lbs: Ovince St. Preux (24-13-0) vs. Ben Rothwell (37-12-0)

Sice nechápu proč jde St. Preux do těžké váhy, ale Rotwell jde v posledních zápasech jen úderem 1,2 – maximálně low kick a je absolutně bez pohybu a těží z toho, že snese nesmysl úderů. Minulý zápas vyhrál nad Struvem se štěstím a to se už nestane.

155 lbs: Drew Dober (22-9-0) vs. Alexander Hernandez (11-2-0)

Za mě to může být zápas večera, protože oba jsou super postojáři. Tady na ten zápas bych raději nesázel, ale můj tip je Hernandez. Umí dobře časovat kopy.

135 lbs: Ray Borg (13-4-0) vs. Ricky Simón (15-3-0)

Tak Simon je zápasník, který má “fýzu” tak na 3 zápasy. Hodně snese, je tvrdý v postoji, má dobrou obranu proti strhům a vyhraje. Borg je kvalitní zápasník, ale není tak tvrdý jako Simon.

185 lbs: Karl Roberson (9-2-0) vs. Marvin Vettori (14-3-1)

Tak Vettoriho styl osobně nemám rád. Je to chlapík, co spoléhá na tvrdou hlavu po úderech, při kopech mu hrozně padají ruce. Není špatný wrestler, ale za mě ho Roberson porazí s přehledem. Vyhraje na TKO, KO. Roberson je v postoji tvrdý, má KO úder a navíc dobře brání takedowny. Za mě jednoznačně vyhraje a třeba příští zápas už to vyjde s Machem.

265 lbs: Andrei Arlovski (28-19-0) vs. Philipe Lins (14-3-0)

Ač je Arlovskému 41 let a je to veterán MMA, tak ta jeho vždy tvrdá příprava, fyzická zdatnost, výška a zkušenosti, to je něco co Lins nemůže vyhrát a hodně bych se divil kdyby vyhrál. Za mě Arlovski tutovka.

155 lbs: Michael Johnson (19-15-0) vs. Thiago Moisés (12-4-0)

Těžký zápas. Johnson dobrý postojář, který ale není úplně tvrdý. Doplácí na to, že ho není úplně těžké, několika údery, dostat do úzkých. Moc toho nevydrží. Na druhé straně Moisés je všestranný a umí dobře zem jako skoro všichni Brazilci, ale není špatný ani v postoji. Myslím si že má šanci vyhrát, ale věřím zkušenému postojáři, takže Johnson.

135 lbs: Sijara Eubanks ( 4-4-0) vs. Sarah Moras (6-5-0)

Popravdě jsem tyhle zápasnice nikdy pořádně neviděl, ale co jsem koukal tak Eubanks má černý pás v BJJ a hodně snese. I postoj má celkem dobrý, ale je menší. Moras je velká a má dobrý wrestling. Věřím jí víc.

155 lbs: Gabriel Benítez (21-7-0) vs. Omar Morales (9-0-0)

Hodně lidí dá Beníteze, protože mrknou na rekord. Ale Morales vyhraje. Už jsem tohoto zápasnika viděl v Bellatoru a i když je toto jeho největší zkouška a bude to štípaná v postoji, tak si myslím, že vyhraje. Je to tvrďák a má kvalitní postoj.

135 lbs: Hunter Azure (8-0-0) vs. Brian Kelleher (20-10-0)

Tak oba nejsou v postoji nic moc. Bude to opatrný zápas, ale Azure je dobrý wrestler, takže ho podle mě nahází a ukončí na zemi.

265 lbs: Chase Sherman (14-6-0) vs. Ike Villanueva (16-9-0)

Sherman zápasil v Bare Knuckle FC, takže to je hodně odolný chlapík a celkem slušně boxuje. Jeho soupeř je hodně pohyblivý, hodně kope, ale v klinči a na pletivu má velké mezery. Tady to vidím 50:50. Za mě vyhraje na body Villanueva.

Zdroj: vlastní text | Instagram ESPN | Instagram MMAmag.cz

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ