DomůSázení na MMAUFC Fight Night: Overeem vs. Sakai - Tipy podle Marka Berga

UFC Fight Night: Overeem vs. Sakai – Tipy podle Marka Berga

Ve spolupráci s Markem Bergem z Czech MMA Association (MMAA), jsme si pro vás připravili tipy na víkendový turnaj UFC Fight Night: Overeem vs. Sakai, který se uskuteční v americkém Las Vegas.

Embed from Getty Images

Jak tedy Marek vidí šance jednotlivých zápasníků?

265 lbs: Alistair Overeem (46-18) vs. Augusto Sakai (15-1-1)

Tohle bude pro Sakaie kvalitní prověrka, protože od příchodu do UFC to seká hlava nehlava. Ale myslím si, že Overeem bude nad jeho síly a zkušeně ho utahá na fýzu a v závěru zápasu ukončí.

205 lbs: Ovince St. Preux (24-14) vs. Alonzo Menifield (9-1)

Tohle bude zápas komplexního veterána Ovince, který už je podle mého ve 37 letech na konci kariéry. Ale určitě je to komplexní borec, který může kvalitně zápasit, jak v postoji tak na zemi. Jeho soupeř je klasický striker, který má z 9 zápasů 8 KO a myslím si, že bude schopný vyhrát.

170 lbs: Michel Pereira (23-11) vs. Zelim Imadaev (8-2)

Tento souboj ve welterové váze je souboj dvou zápasníků, kteří to v UFC mají negativně a moc se jim nedaří. Perreira naposled prohrál na KO se Sanchezem, na druhé straně Imadaev v UFC ještě nevyhrál a hrozí mu konec. Za mě favorit Perreira. Je přesnější v postoji, má dobrou obranu proti strhům a celkově disponuje i větší silou a komplexností.

145 lbs: Brian Kelleher (21-11) vs. Kevin Natividad (9-1)

Kelleher je celkem aktivním bojovníkem. Od začátku pandemie to má 2-1. Kelleher minulý zápas prohrál. Teď má soupeře, který debutuje v UFC a hned na hlavní kartě. Natividad má 5 výher v řadě. Velký rozdíl bude v rozpětí, protože tam bude mít Natividad jasně navrch. Jeho styl boje je založený na dobré práci se vzdálenosti a to Kelleherovi úplně sedět nebude. Věřím, že tento debut bude vítězný a vyhraje Natividad.

155 lbs: Thiago Moises (13-4) vs. Jalin Turner (9-5)

Moises je spíše wrestler a co ho zdobí v jeho zápasech, tak je to tvrdá brada a právě wrestling. Naopak soupeř je striker, který hodně úderů rozdá, ale také dost přijme. Oba to mají v UFC 2:2 a za mě těžký, vyrovnaný souboj. Tipuji, že Moises zvítězí.

185 lbs:  Andre Muniz (19-4) vs. Bartosz Fabiński (15-3)

Oba jsou dobří v pohybu. Fabinski je lepší a silovější wrestler. Brazilec je přesnější v úderech, má delší rozpětí a obrana proti strhům je kvalitní. Těžký fight na tip, ale věřím Brazilci, umí dobře pracovat se vzdálenosti a je kreativní v postoji.

125 lbs: Viviane Araujo (8-2) vs. Montana de la Rosa (11-5)

Rosa vyhrála poslední zápas nad Borelou. V postoji není vůbec dobrá, je spíše silová wrestlerka, která soupeřky svazuje a ničí u pletiva. Araujo je komplexní zápasnice s daleko lepším strikingem a věřím že dokáže Rosu přestřílet a jednoznačně vyhrát.

265 lbs: Marcos Rogerio de Lima (17-6-1) vs. Alexander Romanov (11-0)

Tak když jsem viděl ty zápasy Romanova, tak to je opravdu tank, který má v rukách KO údery a navíc umí soupeře i utáhnout na různá škrcení. Myslím si, že má dobře našlápnuto se prosadit v UFC.  Jeho soupeř je zkušený veterán. Bude mít lepší pohyb a zkušenosti, ale za mě to stačit nebude a Romanov vyhraje.

135 lbs: Cole Smith (7-1) vs. Hunter Azure (8-1)

Oba opatrní bojovníci, kteří nedělají úplně hezké zápasy. Za mě Azure favorit. Je přímočarý a je to lepší boxer. Soupeř spíše klinčuje a snaží se boj zkracovat a pracovat na pletivu. Azure bude lépe pracovat ze vzdálenosti a soupeře tzv. vypinká.

Zdroj: vlastní text

 

 

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ