DomůUFCUFC budu navždy vděčný - Bobby Green prozradil, co pro něj organizace...

UFC budu navždy vděčný – Bobby Green prozradil, co pro něj organizace udělala

Bobby Green, jeden z bojovníků UFC v lehké váze, před svým nadcházejícím zápasem prozradil, že mu organizace pomohla překonat některé těžké životní situace, za což jí je nesmírně vděčný.

Bobby Green bojuje pod křídly UFC od roku 2012 a chystá se vstoupit do oktagonu organizace již po osmnácté. Během setkání s médii před svým nadcházejícím zápasem řekl, proč je svému zaměstnavateli věrný a co mu dluží.

Stane se Jiří Procházka prvním česko-slovenským šampionem UFC? >>>
Bude Martin Buday při svém debutu v oktagonu UFC úspěšný? >>>
Vsaď si na MMA a získej bonus 150 Kč >>>
Kdo se stane šampionem střední váhy OKTAGONU – “Pirát” nebo Patrik Kincl? >>>

“Byl jsem chudý, byl jsem bezdomovec. Měl jsem problémy, prožíval jsem těžké životní situace, ale teď jsem tady, abych lidem ukázal, že jsem stejný jako oni, že můžu mít deprese, problémy, ale nakonec je překonám a změním celý svůj život. Jsem UFC vděčný. Nikdy jsem o tom nemluvil, ale když můj bratr zemřel, nemohl jsem si dovolit pohřeb. UFC se o vše postarala a zaplatila za to. Proto budu vždy věrný UFC. Udělali pro mě věci, které nikdo předtím neudělal. Děkuji Ti Dano, děkuji Ti Seane. Děkuji za všechno, co jste pro mě udělali. Ani nevíte, jak jste mi změnili život. Jsou sportovci, kteří neustále mluví o výplatách a já jsem vděčný jen za to, že jsem tady. Vážím si toho každý den.”

Bobbyho Greena čeká tento víkend další zápas. Na turnaji UFC 271 se utká s Nasratem Haqparastem.

Green naposledy bojoval v listopadu 2021, kdy se utkal s Alem Iaquintou a porazil ho knokautem v prvním kole. Tímto vítězstvím přerušil sérii dvou porážek, kdy v kleci podlehl Thiagu Moisesovi a Rafaelu Fizievovi.

Než se Green připojil k UFC, bojoval v organizaci Strikeforce. Svou kariéru v MMA zahájil v roce 2008 a doposud má za sebou 40 zápasů s 28 výhrami.

Sleduj turnaj UFC 271: Adesanya vs. Whittaker 2 ŽIVĚ a ZDARMA

Sleduj další akci největší světové organizace MMA! Další číslovaný turnaj UFC je zde. V hlavním zápase uvidíme titulový duel mezi Israelem Adesanyou a Robertem Whittakerem. Podaří se Australanovi získat ztracený pás šampiona zpět? – SLEDUJ ŽIVĚ ZDE – v noci ze soboty 12.2. na neděli 13.2.

Zdroj: MMA Fighting

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ