DomůUFCŠéf UFC Dana White: Odveta Adesanyi s Whittakerem teď dává jednoznačně smysl

Šéf UFC Dana White: Odveta Adesanyi s Whittakerem teď dává jednoznačně smysl

Všechno nasvědčuje tomu, že Israel Adesanya se ve své další obhajobě pásu šampiona střední váhy UFC utká s tím, komu pás před časem sebral, tedy s Robertem Whittakerem. Australan si tuto šanci vybojoval na víkendovém turnaji UFC 254.

Embed from Getty Images

Ještě před zápasem Jareda Cannoniera s Robertem Whittakerem šéf UFC řekl, že výsledek souboje určí následujícího vyzyvatele šampiona střední váhy Israela Adesanyi.

Po Whittakerově výhře Dana White, v rozhovoru s novináři, svá dřívější slova potvrdil a dodal, že souboj Whittakera s Adesanyou nyní má jednoznačně smysl.

“Tento souboj mi jednoznačně dává smysl. Adesanya má spoustu možností, ale nejzajímavější výzvou se nyní jeví právě zápas proti Whittakerovi.”

Šéf UFC také prezentoval svůj pohled na Whittakerův výkon v zápase proti Cannonierovi.

“Myslel jsem si, že Cannonier pro něj bude větším oříškem. Whittaker vypadal moc dobře, takže zápas s Adesanyou má určitě smysl.”

Robert Whittaker před zápasem s Cannonierem porazil Darrena Tilla. Byl to pro něj úspěšný návrat na scénu po loňské prohře s Israelem Adesanyou v zápase, ve kterém přišel o svůj titul šampiona střední váhy.

Israel Adesanya ve svém posledním zápase zvítězil nad Paulem Costou a poprvé obhájil svůj pás šampiona střední váhy.

Zdroj: MMA Fighting

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ