DomůUFCZápasník UFC Dan Hooker se konečně mohl setkat s rodinou. Na tento...

Zápasník UFC Dan Hooker se konečně mohl setkat s rodinou. Na tento okamžik čekal 56 dní!

Dan Hooker (20-11) čekal na tuto chvíli opravdu velice dlouho. “The Hangman” se přesně po 56 dnech setkal se svojí rodinou. Zápasník UFC tak konečně mohl obejmout svou ženu a dítě.

Zdroj: UFC

31letý bojovník se představil v oktagonu UFC na turnaji, který se uskutečnil 23. ledna v Abu Dhabí. Utkal se tam s Michaelem Chandlerem. Zápas se Hookerovi příliš nepovedl, protože jej Chandler knokautoval už v prvním kole.

Hooker se po tomto souboji dlouho nemohl vrátit domů. To vše kvůli koronavirovým restrikcím, které zavedl Nový Zéland. Dan po utkání s Chandlerem nejprve strávil několik dní v nemocnici a následně jej v jeho domovině čekala dlouhá karanténa. Bojovník se tak dlouho nesměl setkat se svou rodinou.

Po 56 dnech tedy došlo ke šťastnému setkání:

Dan Hooker ještě před pár dny na svých sociálních sítích publikoval smutnou fotografii, na které je zachycený se svou ženou a dcerou, které jsou za plotem, který je od Hookera odděluje.

Zdroj: Instagram Dan Hooker | Twitter ESPN MMA | Twitter Spinnin Backfist

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ