DomůUFCZklamaný Jiří Procházka s odstupem hodnotí prohru s Pereirou: Vrátím se silnější,...

Zklamaný Jiří Procházka s odstupem hodnotí prohru s Pereirou: Vrátím se silnější, než kdy jindy!

Událost na kterou českoslovenští fanoušci čekali dlouhé měsíce je za námi. Nedopadla dle jejich představ, ale to je sport. Jiří Procházka v titulovém souboji, který se uskutečnil na UFC 295 v New Yorku, nestačil na Alexe Pereiru.

Jiří Procházka na turnaji UFC 295 v newyorské Madison Square Garden prohrál ve druhém kole, když jej Pereira zasáhl dvěma údery, po kterých následovaly tvrdé lokty do hlavy otřeseného Procházky.

Po těchto loktech Jiří padl na zem a sudí Marc Goddard zápas ukončil. Někteří spekulují, že to bylo brzké ukončení, nicméně i sám Procházka potvrdil, že to bylo v pořádku.

Několik hodin po zápase se k němu Jiří Procházka vrátil a toto vzkázal svým fanouškům:

Zdroj: Instagram Jiří Procházka

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ