DomůUFCAleksandar Rakic chce souboj s Procházkou: Kdo jiný než já?

Aleksandar Rakic chce souboj s Procházkou: Kdo jiný než já?

Aleksandar Rakic kuje železo, dokud je žhavé a při každé příležitosti připomíná, že se chce utkat s Jiřím Procházkou. A přitom ještě před několika měsíci dával “Denisovi” jasně najevo, že o zápas s ním nemá zájem.

Zdroj: UFC

Ovšem to bylo v době, kdy byl Procházka v žebříčku UFC za ním. Teď se situace obrátila. Nyní se Rakic nachází na třetím místě rankingu UFC polotěžké váhy a Procházka je o jednu příčku výše.

Během turnaje UFC Vegas 25 Jiří Procházka zdemoloval bývalého titulového vyzyvatele Dominicka Reyese. “Denisa” byl poté mnohými odborníky prakticky ihned pasován do role dalšího titulového vyzyvatele. To se nelíbilo Rakicovi, který si předtím sám dělal zálusk na titulový zápas. Rakic ihned začal na sociální sítě přidávat jeden post za druhým s tím, že je připraven na zápas s Procházkou.

Teď, v rozhovoru pro portál MMA Junkie, navíc řekl, že v současné době nevidí vhodnějšího soupeře pro Procházku, než je on sám.

“Udělal skvělý zápas a knokautoval Reyese. Je teď jedním z titulových vyzyvatelů, takže zápas s ním má smysl. Jeho poslední souboj mi dodal ještě větší motivaci. Glover se v září utká s Janem. Kdo jiný by se teď měl utkat s Jiřím, když ne já?”

Připomeňme, že když byl Rakic před několika měsíci v žebříčku před Procházkou, který se s ním chtěl utkat, Rakic mu vzkázal, že se nedívá dozadu, ale jen dopředu. Jasně mu tak dal najevo, že ho souboj s ním nezajímá. Nyní se tedy karta obrací.

Aleksandar Rakic bojuje pod křídly UFC od roku 2017. Dosud v oktagonu organizace vybojoval sedm zápasů a pouze v jednom z nich našel přemožitele. Ve svých dvou posledních zápasech porazil Thiaga Santose a Anthonyho Smithe.

Zdroj: MMA Junkie

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ