DomůUFCAleksandar Rakic chce souboj s Procházkou: Kdo jiný než já?

Aleksandar Rakic chce souboj s Procházkou: Kdo jiný než já?

Aleksandar Rakic kuje železo, dokud je žhavé a při každé příležitosti připomíná, že se chce utkat s Jiřím Procházkou. A přitom ještě před několika měsíci dával “Denisovi” jasně najevo, že o zápas s ním nemá zájem.

Zdroj: UFC

Ovšem to bylo v době, kdy byl Procházka v žebříčku UFC za ním. Teď se situace obrátila. Nyní se Rakic nachází na třetím místě rankingu UFC polotěžké váhy a Procházka je o jednu příčku výše.

Během turnaje UFC Vegas 25 Jiří Procházka zdemoloval bývalého titulového vyzyvatele Dominicka Reyese. “Denisa” byl poté mnohými odborníky prakticky ihned pasován do role dalšího titulového vyzyvatele. To se nelíbilo Rakicovi, který si předtím sám dělal zálusk na titulový zápas. Rakic ihned začal na sociální sítě přidávat jeden post za druhým s tím, že je připraven na zápas s Procházkou.

Teď, v rozhovoru pro portál MMA Junkie, navíc řekl, že v současné době nevidí vhodnějšího soupeře pro Procházku, než je on sám.

“Udělal skvělý zápas a knokautoval Reyese. Je teď jedním z titulových vyzyvatelů, takže zápas s ním má smysl. Jeho poslední souboj mi dodal ještě větší motivaci. Glover se v září utká s Janem. Kdo jiný by se teď měl utkat s Jiřím, když ne já?”

Připomeňme, že když byl Rakic před několika měsíci v žebříčku před Procházkou, který se s ním chtěl utkat, Rakic mu vzkázal, že se nedívá dozadu, ale jen dopředu. Jasně mu tak dal najevo, že ho souboj s ním nezajímá. Nyní se tedy karta obrací.

Aleksandar Rakic bojuje pod křídly UFC od roku 2017. Dosud v oktagonu organizace vybojoval sedm zápasů a pouze v jednom z nich našel přemožitele. Ve svých dvou posledních zápasech porazil Thiaga Santose a Anthonyho Smithe.

Zdroj: MMA Junkie


Sleduj turnaj UFC Fight Night: Dariush vs. Tsarukyan ŽIVĚ a ZDARMA

Sleduj další turnaj největší světové organizace MMA! - SLEDUJ ŽIVĚ ZDE - už v sobotu 2.12.


Sleduj náš FACEBOOK

Přihlaš se k odběru nejnovějších článků

A my Ti jednou za den pošleme přehled toho nejdůležitějšího, co se odehrálo ve světě MMA.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ