DomůUFCAnthony Smith by se rád utkal s Jiřím Procházkou: Byla by to...

Anthony Smith by se rád utkal s Jiřím Procházkou: Byla by to skvělá zábava

Přední bojovník polotěžké váhy UFC a bývalý titulový vyzyvatel Anthony Smith by se rád v oktagonu utkal s naším ranařem Jiřím Procházkou.

Zdroj: UFC

Smith se v současné době připravuje na zápas s Ryanem Spannem, s nímž se utká v oktagonu UFC už v září. Nyní v rozhovoru pro portál LowKickMMA vyjádřil svůj zájem o potenciální zápas s Jiřím Procházkou. Podle Američana by byl souboj s českým bojovníkem vzrušující podívanou pro fanoušky a pro něj samotného by to byla velká zábava.

“Rád bych se s ním utkal. Byla by to skvělá zábava. Upřímně řečeno, bojoval s Dominickem Reyesem tak, jak bych s ním měl bojovat já. Jít tam, postarat se o to, abych neustále vyvíjel tlak, znepříjemnit mu zápas a úplně ho eliminovat.”

“Bylo by to šílené, byl by to chaos. To jsou zápasy, které každého nadchnou. Nemusel bych se soustředit, nemusel bych si dělat starosti s postojem, BJJ nebo wrestlingem. Nabrousíte si meč, jak nejlépe umíte a jen se jím oháníte. Byla by to pro mě velká zábava. Kromě nepředvídatelných útoků a úderů z otočky vyvíjí Procházka neuvěřitelný tlak. Vytváří na své soupeře velký tlak a já to tak dělám také. Myslím, že by to byl střet dvou kladiv. To by byla zábava. Pro mě by to bylo jako srážka dvou aut. Bylo by nesmírně zajímavé takový souboj sledovat.”

Anthony Smith (36-16) je v současné době na šestém místě žebříčku UFC. Bojovník vyhrál poslední dva zápasy v řadě. Během své bohaté kariéry se “Lionheart” utkal například s Alexandrem Gustafssonem, Jonem Jonesem, Volkanem Oezdemirem, Thiagem Santosem nebo Hectorem Lombardem.

Pokud jde o Jiřího Procházku, toho v nejbližší době čeká pozice oficiálního náhradníka pro titulový souboj v polotěžké váze organizace UFC mezi Janem Blachowiczem a Gloverem Teixeirou. Souboj se uskuteční 30. října na turnaji UFC 267.

Zdroj: LowKickMMA

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ