DomůUFCAnthony Smith kritizuje trenéra Maxe Rohskopfa za to, že nepřerušil zápas

Anthony Smith kritizuje trenéra Maxe Rohskopfa za to, že nepřerušil zápas

Anthony Smith zkritizoval Roberta Drysdala za to, že neukončil souboj svého svěřence Maxe Rohskopfa, i když ten jej o to úzkostně prosil.

Embed from Getty Images

V sobotu, na turnaji UFC on ESPN 11, se Max Rohskopf poprvé představil v oktagonu největší světové organizace MMA. Svůj debut si však určitě představoval zcela jinak.

V přestávce mezi druhým a třetím kolem zcela vyčerpaný Rohskopf prosil svého trenéra Roberta Drysdala o to, aby ukončil zápas, ale trenér s tím nesouhlasil. Nakonec debutant, po zásahu rozhodčího, v boji nepokračoval.

Po utkání se na hlavu Roberta Drysdala snesla vlna kritiky a celou situací se bude zaobírat Sportovní komise státu Nevada. Jedním z těch, komu se počínání Rohskopfova trenéra nelíbilo, byl i Anthony Smith.

“Jsem frustrovaný. Bylo frustrující to sledovat. Vím, že někteří si vzpomenou, že v podobné situaci jsem nedávno byl i já, ale všichni nejsou stejní jako já. Max je mladý kluk a chtěl ten zápas ukončit. Prosil trenéra devětkrát. Chtěl jít domů. Chtěl, aby ho trenér dostal pryč. Jasně řekl, že už nechce dál bojovat. Vážím si Roberta Drysdala. Je pionýrem ve světě jiu-jitsu. Jsem jeho velkým fanouškem. Ale v té situaci prostě selhal. Hodně selhal. Je potřeba si uvědomit, že nešlo o stejnou situaci, ve které jsem byl v zápase s Teixeirou já.”

Spousta lidí poukazuje na to, že rozhodčí Marc Montoya také nepřerušil zápas, když Glover Teixeira doslova likvidoval Anthony Smithe v jejich vzájemném souboji. “Lionheart” ale tvrdí, že ty dvě situace nejsou stejné. On sám dělal všechno, aby zápas pokračoval, zatímco Rohskopf měl v hlavě jediné – ukončit zápas a jít domů.

Zdroj: BJ Penn

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ