DomůUFCAnthony Smith kritizuje trenéra Maxe Rohskopfa za to, že nepřerušil zápas

Anthony Smith kritizuje trenéra Maxe Rohskopfa za to, že nepřerušil zápas

Anthony Smith zkritizoval Roberta Drysdala za to, že neukončil souboj svého svěřence Maxe Rohskopfa, i když ten jej o to úzkostně prosil.

Embed from Getty Images

V sobotu, na turnaji UFC on ESPN 11, se Max Rohskopf poprvé představil v oktagonu největší světové organizace MMA. Svůj debut si však určitě představoval zcela jinak.

V přestávce mezi druhým a třetím kolem zcela vyčerpaný Rohskopf prosil svého trenéra Roberta Drysdala o to, aby ukončil zápas, ale trenér s tím nesouhlasil. Nakonec debutant, po zásahu rozhodčího, v boji nepokračoval.

Po utkání se na hlavu Roberta Drysdala snesla vlna kritiky a celou situací se bude zaobírat Sportovní komise státu Nevada. Jedním z těch, komu se počínání Rohskopfova trenéra nelíbilo, byl i Anthony Smith.

“Jsem frustrovaný. Bylo frustrující to sledovat. Vím, že někteří si vzpomenou, že v podobné situaci jsem nedávno byl i já, ale všichni nejsou stejní jako já. Max je mladý kluk a chtěl ten zápas ukončit. Prosil trenéra devětkrát. Chtěl jít domů. Chtěl, aby ho trenér dostal pryč. Jasně řekl, že už nechce dál bojovat. Vážím si Roberta Drysdala. Je pionýrem ve světě jiu-jitsu. Jsem jeho velkým fanouškem. Ale v té situaci prostě selhal. Hodně selhal. Je potřeba si uvědomit, že nešlo o stejnou situaci, ve které jsem byl v zápase s Teixeirou já.”

Spousta lidí poukazuje na to, že rozhodčí Marc Montoya také nepřerušil zápas, když Glover Teixeira doslova likvidoval Anthony Smithe v jejich vzájemném souboji. “Lionheart” ale tvrdí, že ty dvě situace nejsou stejné. On sám dělal všechno, aby zápas pokračoval, zatímco Rohskopf měl v hlavě jediné – ukončit zápas a jít domů.

Zdroj: BJ Penn


Sleduj turnaj UFC Vegas 76: Strickland vs. Magomedov ŽIVĚ a ZDARMA

Sleduj další akci největší světové organizace MMA! - SLEDUJ ŽIVĚ ZDE - už v noci ze soboty 1.7. na neděli 2.7.


Sleduj náš FACEBOOK

Přihlaš se k odběru nejnovějších článků

A my Ti jednou za den pošleme přehled toho nejdůležitějšího, co se odehrálo ve světě MMA.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,029FanoušciTo se mi líbí
4,420SledujícíSleduj
81SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ