DomůCZ/SK MMAApollo posílá drsný vzkaz Terminátorovi: Rozesmál jsi mě. Jsi zbabělec!

Apollo posílá drsný vzkaz Terminátorovi: Rozesmál jsi mě. Jsi zbabělec!

Kdo si myslel, že Leandro Silva přejde Terminátorův vzkaz bez povšimnutí, ten se mýlil. Brazilský bojovník poslal Vémolovi tvrdou odpověď, ve které si nebral žádné servítky.

Zdroj: OKTAGON MMA

“Apollo” se už v sobotu utká o titul šampiona welterové váhy organizace OKTAGON MMA s šampionem Davidem Kozmou. Oba borci si už několikrát vyměnili několik peprných vzkazů a napětí mezi nimi by se dalo krájet. Brazilský zápasník se však v jednom ze svých posledních vzkazů opřel i do Karlose Vémoly. Terminátor si to nenechal líbit a Silvovi prostřednictvím sociálních sítí vzkázal, co si o něm myslí.

Sledovat turnaje UFC a OKTAGON zdarma můžete ZDE.

“Apollo” na Karlosův vzkaz reagoval po svém a na svém Instagramu zveřejnil drsný vzkaz:

“Karlosi “Bázlivý bojovníku” Vémolo. Pořádně jsi mě rozesmál, ty zbabělče. Nemáš rád, když tě označují za “Bázlivého bojovníka”, ale sám si o to říkáš “Karlosi bázlivý”. V týdnu, ve kterém mám bojovat mi pošleš vzkaz a myslíš si, že jsi odvážný?”

“Tak za prvé, zavři raději hubu ty d*vko! Za druhé, já jsem tě vyzval už dvakrát a pokaždé jsi z toho vycouval. A za třetí, když už tady existuje nějaký žebříček OKTAGONU, tak by se měl respektovat. Ale ty bys raději chtěl dát titulový souboj svému malému kamarádovi Petru “Monsteru” Knížeti. Chceš, aby přeskočil všechny ostatní bojovníky v žebříčku, kteří tvrdě dřou. Tohle vůči nim není fér. A není to fér ani vůči českým, slovenským a další fanouškům OKTAGONU! Není to pěkné, takhle předbíhat ostatní pane Karlosi “Bázlivý bojovníku”.”

“A ještě jedna věc. Už tě nebudu vyzývat, protože zase zbaběle utečeš. Ale budeme spolu bojovat po mém dalším zápase a já fanouškům ukážu, kdo je nejlepší. Nezapomeň si koupit PPV Karlosi “Zbabělče”, aby si mohl sledovat skvělý zápas mezi mnou a Kozmou.”

Zdroj: Instagram Leandro Silva | Instagram OKTAGON MMA

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ