DomůCZ/SK MMAApollo posílá drsný vzkaz Terminátorovi: Rozesmál jsi mě. Jsi zbabělec!

Apollo posílá drsný vzkaz Terminátorovi: Rozesmál jsi mě. Jsi zbabělec!

Kdo si myslel, že Leandro Silva přejde Terminátorův vzkaz bez povšimnutí, ten se mýlil. Brazilský bojovník poslal Vémolovi tvrdou odpověď, ve které si nebral žádné servítky.

Zdroj: OKTAGON MMA

“Apollo” se už v sobotu utká o titul šampiona welterové váhy organizace OKTAGON MMA s šampionem Davidem Kozmou. Oba borci si už několikrát vyměnili několik peprných vzkazů a napětí mezi nimi by se dalo krájet. Brazilský zápasník se však v jednom ze svých posledních vzkazů opřel i do Karlose Vémoly. Terminátor si to nenechal líbit a Silvovi prostřednictvím sociálních sítí vzkázal, co si o něm myslí.

Sledovat turnaje UFC a OKTAGON zdarma můžete ZDE.

“Apollo” na Karlosův vzkaz reagoval po svém a na svém Instagramu zveřejnil drsný vzkaz:

“Karlosi “Bázlivý bojovníku” Vémolo. Pořádně jsi mě rozesmál, ty zbabělče. Nemáš rád, když tě označují za “Bázlivého bojovníka”, ale sám si o to říkáš “Karlosi bázlivý”. V týdnu, ve kterém mám bojovat mi pošleš vzkaz a myslíš si, že jsi odvážný?”

“Tak za prvé, zavři raději hubu ty d*vko! Za druhé, já jsem tě vyzval už dvakrát a pokaždé jsi z toho vycouval. A za třetí, když už tady existuje nějaký žebříček OKTAGONU, tak by se měl respektovat. Ale ty bys raději chtěl dát titulový souboj svému malému kamarádovi Petru “Monsteru” Knížeti. Chceš, aby přeskočil všechny ostatní bojovníky v žebříčku, kteří tvrdě dřou. Tohle vůči nim není fér. A není to fér ani vůči českým, slovenským a další fanouškům OKTAGONU! Není to pěkné, takhle předbíhat ostatní pane Karlosi “Bázlivý bojovníku”.”

“A ještě jedna věc. Už tě nebudu vyzývat, protože zase zbaběle utečeš. Ale budeme spolu bojovat po mém dalším zápase a já fanouškům ukážu, kdo je nejlepší. Nezapomeň si koupit PPV Karlosi “Zbabělče”, aby si mohl sledovat skvělý zápas mezi mnou a Kozmou.”

Zdroj: Instagram Leandro Silva | Instagram OKTAGON MMA


Sleduj turnaj UFC 287: Pereira vs. Adesanya 2 ŽIVĚ a ZDARMA

Sleduj další akci největší světové organizace MMA! - SLEDUJ ŽIVĚ ZDE - už v noci ze soboty 8.4. na neděli 9.4.


Sleduj náš FACEBOOK

Přihlaš se k odběru nejnovějších článků

A my Ti jednou za den pošleme přehled toho nejdůležitějšího, co se odehrálo ve světě MMA.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,029FanoušciTo se mi líbí
4,420SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ