DomůUFCGilbert Burns kritizuje Leona Edwardse: Bojíš se!

Gilbert Burns kritizuje Leona Edwardse: Bojíš se!

Gilbert Burns, který před časem oznámil, že by se rád utkal s Leonem Edwardsem, kritizoval Angličana za to, že odmítl nabídku na zápas s Jorge Masvidalem.

Zdroj: UFC

Když se v médiích objevily zprávy o možném zápase mezi Leonem Edwardsem a Jorge Masvidalem, Edwards toto téma rychle uzavřel s tím, že jediný zápas, který ho nyní zajímá, je souboj o pás.

Gilbert Burns, který se před časem chtěl s Edwardsem utkat, jeho rozhodnutí kritizoval:

“Máš strach! Vyzval jsi na souboj Masvidala a teď s ním nechceš bojovat. Vyzval jsi mě, když jsem měl bojovat o pás, a teď se mi vyhýbáš. Jsi falešný.”

Burns také dodal, že mu celá situace nedává smysl. Před několika lety na jednom z galavečerů Masvidal Edwardse v zákulisí udeřil. Od té doby chtěl Edwards dostat příležitost bojovat s Masvidalem a nyní ji odmítá.

“Copak ten chlap nerad bojuje? To je šílené.”

Gilbert Burns je dnes v žebříčku UFC velterové váhy na druhém místě. Na prvním místě je Colby Covington a na třetím Leon Edwards.

Zdroj: Twitter Gilbert Burns

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ