DomůCZ/SK MMAKSW 60: Vojto Barborík uškrtil Krzysztofa Klaczka ve druhém kole krvavého souboje...

KSW 60: Vojto Barborík uškrtil Krzysztofa Klaczka ve druhém kole krvavého souboje a připsal si úspěšný debut v polské organizaci!

Slovenský zápasník Vojto Barborík si připsal úspěšný debut v kleci organizace KSW. Na turnaji KSW 60 porazil svého soupeře Krzysztofa Klaczka submisí ve druhém kole zápasu.

Zdroj: Oktagon MMA

Klaczek se od začátku souboje pokoušel o low kicky. Už po několika vteřinách se polský zápasník rozhodl přenést zápas na zem. Barborík se ale nenechal a po chvíli to byl právě on, kdo se ocitl v horní pozici. Polák se však nevzdal a oba bojovníci si na zemi několikrát pozice vyměnili. Nakonec se Barboríkovi podařilo dostat se svému soupeři na záda. Pokoušel se o škrcení a mezitím se na tváři polského zápasníka objevila silně krvácející rána. Barborík si následně ve zbytku prvního kole udržoval převahu.

Ve druhém kole to opět netrvalo dlouho a oba borci skončili zase na zemi. Prezentovali se skvělými dovednostmi v parteru. Byl to však nakonec Vojto Barborík, komu se podařilo dostat opět na záda Klaczeka. Pokus o škrcení rear naked choke. Polák odklepal a slovenský zápasník se mohl radovat z úspěšného debutu v KSW a zároveň ze svého dalšího vítězství.

Zdroj: KSW | Youtube MMA Rocks

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ