KSW 60: Vojto Barborík uškrtil Krzysztofa Klaczka ve druhém kole krvavého souboje a připsal si úspěšný debut v polské organizaci!

Slovenský zápasník Vojto Barborík si připsal úspěšný debut v kleci organizace KSW. Na turnaji KSW 60 porazil svého soupeře Krzysztofa Klaczka submisí ve druhém kole zápasu.

Zdroj: Oktagon MMA

Klaczek se od začátku souboje pokoušel o low kicky. Už po několika vteřinách se polský zápasník rozhodl přenést zápas na zem. Barborík se ale nenechal a po chvíli to byl právě on, kdo se ocitl v horní pozici. Polák se však nevzdal a oba bojovníci si na zemi několikrát pozice vyměnili. Nakonec se Barboríkovi podařilo dostat se svému soupeři na záda. Pokoušel se o škrcení a mezitím se na tváři polského zápasníka objevila silně krvácející rána. Barborík si následně ve zbytku prvního kole udržoval převahu.

Ve druhém kole to opět netrvalo dlouho a oba borci skončili zase na zemi. Prezentovali se skvělými dovednostmi v parteru. Byl to však nakonec Vojto Barborík, komu se podařilo dostat opět na záda Klaczeka. Pokus o škrcení rear naked choke. Polák odklepal a slovenský zápasník se mohl radovat z úspěšného debutu v KSW a zároveň ze svého dalšího vítězství.

Zdroj: KSW | Youtube MMA Rocks

Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz

Přidat na Seznam.cz
KATEGORIE
CZ/SK MMAKSWZahraniční MMA