DomůUFCBeneil Dariush nepochybuje: Conor McGregor je podvodník!

Beneil Dariush nepochybuje: Conor McGregor je podvodník!

Beneil Dariush nepochybuje o tom, že Conor McGregor podvádí, když se vyhýbá pravidlům Antidopingové agentury Spojených států (USADA).

Před čtrnácti dny se Conor McGregor, který se chystá vrátit do oktagonu, dostal do ostré výměny názorů s Antidopingovou agenturou Spojených států (USADA).

Poté, co se před rokem a půl vymanil z dohledu agentury (je veřejným tajemstvím, že tak učinil proto, aby při rehabilitaci nohy, kterou si zlomil ve třetím zápase s Dustinem Poirierem, mohl využívat léky z černé listiny USADA), byl Ir přesvědčen, že mu k návratu do oktagonu stačí absolvovat dvě dopingové kontroly. Mezitím agentura vydala prohlášení, v němž McGregorovi připomněla, že předtím musí rovněž strávit šest měsíců pod jejím dohledem.

McGregorovi se tento přístup rozhodně nelíbil. Agentuře vynadal a varoval, že ze sebe nenechá dělat obětního beránka.

Takový postoj se nelíbí Beneilu Dariushovi, který v tom má zcela jasno.

“Conor podvádí,” prohlásil Američan. “Pravda je taková, že pokud si chcete dát do pořádku koleno nebo nohu a použít nějaký růstový hormon nebo cokoli jiného, můžete na to dostat řádnou výjimku. Můžete si promluvit s agenturou a získat speciální povolení, ale nemůžete tam přidávat další věci. Cokoli použijete, musíte je s tím seznámit a vyřešit to s nimi.”

“Je to šaškárna, pokud mám být upřímný. Mluvit o tom, že se během rehabilitace netestuje. Není to pravda, stále můžete být testováni. Jen musíte výslovně prohlásit a říct, že chcete být propuštěn. Pak vás netestují. Ale u něj je to jinak. On řekl, že končí. Dokonce svůj odchod do důchodu oznámil písemně. USADA nedávno řekla, že pokud se vrátíte po odchodu do důchodu, musíte být pod dohledem agentury šest měsíců a absolvovat dvě kontroly. Takže je to pěkný bordel. Ale takový je tenhle sport.”

Beneil Dariush aktuálně drží sérii osmi výher. Do oktagonu se vrátí v květnu na turnaji UFC 288, kde se utká s Charlesem Oliveirou v zápase, jehož vítěz s největší pravděpodobností vyzve k souboji o titul Islama Makhacheva.

Zdroj: MMA Fighting


Sleduj turnaj UFC Fight Night: Dariush vs. Tsarukyan ŽIVĚ a ZDARMA

Sleduj další turnaj největší světové organizace MMA! - SLEDUJ ŽIVĚ ZDE - už v sobotu 2.12.


Sleduj náš FACEBOOK

Přihlaš se k odběru nejnovějších článků

A my Ti jednou za den pošleme přehled toho nejdůležitějšího, co se odehrálo ve světě MMA.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ