DomůUFCBeneil Dariush nepochybuje: Conor McGregor je podvodník!

Beneil Dariush nepochybuje: Conor McGregor je podvodník!

Beneil Dariush nepochybuje o tom, že Conor McGregor podvádí, když se vyhýbá pravidlům Antidopingové agentury Spojených států (USADA).

Před čtrnácti dny se Conor McGregor, který se chystá vrátit do oktagonu, dostal do ostré výměny názorů s Antidopingovou agenturou Spojených států (USADA).

Poté, co se před rokem a půl vymanil z dohledu agentury (je veřejným tajemstvím, že tak učinil proto, aby při rehabilitaci nohy, kterou si zlomil ve třetím zápase s Dustinem Poirierem, mohl využívat léky z černé listiny USADA), byl Ir přesvědčen, že mu k návratu do oktagonu stačí absolvovat dvě dopingové kontroly. Mezitím agentura vydala prohlášení, v němž McGregorovi připomněla, že předtím musí rovněž strávit šest měsíců pod jejím dohledem.

McGregorovi se tento přístup rozhodně nelíbil. Agentuře vynadal a varoval, že ze sebe nenechá dělat obětního beránka.

Takový postoj se nelíbí Beneilu Dariushovi, který v tom má zcela jasno.

“Conor podvádí,” prohlásil Američan. “Pravda je taková, že pokud si chcete dát do pořádku koleno nebo nohu a použít nějaký růstový hormon nebo cokoli jiného, můžete na to dostat řádnou výjimku. Můžete si promluvit s agenturou a získat speciální povolení, ale nemůžete tam přidávat další věci. Cokoli použijete, musíte je s tím seznámit a vyřešit to s nimi.”

“Je to šaškárna, pokud mám být upřímný. Mluvit o tom, že se během rehabilitace netestuje. Není to pravda, stále můžete být testováni. Jen musíte výslovně prohlásit a říct, že chcete být propuštěn. Pak vás netestují. Ale u něj je to jinak. On řekl, že končí. Dokonce svůj odchod do důchodu oznámil písemně. USADA nedávno řekla, že pokud se vrátíte po odchodu do důchodu, musíte být pod dohledem agentury šest měsíců a absolvovat dvě kontroly. Takže je to pěkný bordel. Ale takový je tenhle sport.”

Beneil Dariush aktuálně drží sérii osmi výher. Do oktagonu se vrátí v květnu na turnaji UFC 288, kde se utká s Charlesem Oliveirou v zápase, jehož vítěz s největší pravděpodobností vyzve k souboji o titul Islama Makhacheva.

Zdroj: MMA Fighting

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ