DomůUFCBodovací lístky zápasu Jon Jones vs. Dominick Reyes – novináři a fanoušci...

Bodovací lístky zápasu Jon Jones vs. Dominick Reyes – novináři a fanoušci nesouhlasí s výrokem rozhodčích

Jak vypadaly bodovací lístky zápasu večera na turnaji UFC 247 v Houstonu? A jaké jsou názory fanoušků a novinářů na výsledek tohoto utkání?

Embed from Getty Images

Po pěti kolech vyrovnaného souboje uhájil Jon Jones mistrovský pás nad Dominickem Reyesem, díky jednomyslnému rozhodnutí.

Bodoví rozhodčí se plně shodli v ohodnocení tří z pěti kol zápasu. První kolo připadlo na konto Dominicka Reyese, čtvrté a páté kolo bylo připsáno Jonesovi. Klíčovým se tedy ukázalo hodnocení druhého a třetího kola. Joe Solis, který v tomto utkání bodoval velmi kontroverzním způsobem 49-46 pro Jonese, dal obě tato kola šampionovi.

Z rozhodnutím rozhodčích nesouhlasí poměrně velké množství lidí, kteří se kolem MMA bezprostředně pohybují.

Na grafice můžete vidět, jakým způsobem by utkání hodnotili novináři a fanoušci.

Čtrnáct novinářů vidělo vítězství Dominicka Reyese, v poměru 48-47. Vítězství Jonu Jonesovi by dalo pouze šest novinářů. V otevřeném hlasování se pak měli možnost fanoušci také podělit o své hodnocení zápasu. Tohoto hlasování se zúčastnilo 428 fanoušků a 77,6% z nich si myslí, že v utkání měl zvítězit Dominick Reyes. Fanoušci se ve velké míře shodli na bodování jednotlivých kol. Podle nich první tři kola vyhrál Reyes a poslední dvě Jones.

Zdroj:  Twitter Damon Martin | Twitter Jed I. Goodman

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ