DomůUFCPolicie zatýká opilého Jona Jonese v ulicích Albuquerque (video)

Policie zatýká opilého Jona Jonese v ulicích Albuquerque (video)

Portál TheMacLife zveřejnil policejní nahrávku ze zatýkání šampiona UFC Jona Jonese.

Embed from Getty Images

K zatčení došlo v ulicích Albuquerque, kterými se Jones proháněl autem pod vlivem alkoholu. Policie se rozhodla zastavit jeho vůz poté, kdy jim bylo hlášeno, že se z auta ozvaly výstřely.

Sám Jones následně policistům vysvětlil, že opustil bydliště, protože mu už koronavirová karanténa začala doma lézt na nervy. Nahrávka zachycuje rozhovor mezi policisty a “Bonesem” , ve kterém Jones mimo jiné přiznává, že před jízdou pil.

“Pil jsi předtím, než si sedl do vozu?

Zeptal se Jonese jeden z důstojníků a vysvětlil mu, že musí provést standardní testy střízlivosti.

A Jon Jones odpověděl:

“Ano, předtím.”

Následně měl Jon za úkol jít určeným směrem krok za krokem. To nedopadlo dobře, protože šampion si spletl směr. Což se snažil policistům vysvětlit tím, že každý den přijme spoustu úderů, v souvislosti s tím, že se věnuje profesionálně MMA. Poté si nemohl poradit s číselnou řadou od čísla 47 směrem dolů. A velký problém mu dělala i abeceda.

Následně je Jon Jones zatčen a policisté jej posadí do policejního auta. V závěru nahrávky ještě můžeme slyšet, jak Jon Jones plačtivým hlasem žádá důstojníka, jestli mu nemůže stáhnout okénko.

Zdroj: TheMacLife

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ