DomůUFC„Mistrovská kola vždy hodnotím výše” – McGregorův trenér o vítězství Jona Jonese

„Mistrovská kola vždy hodnotím výše” – McGregorův trenér o vítězství Jona Jonese

Hlavní zápas večera na turnaji UFC 247, mezi Dominickem Reyesem (12-1) a Jonem Jonesem (26-1-1NC) o mistrovský pás polotěžké váhy, skončil po velice vyrovnaném průběhu vítězstvím Jonese.

Embed from Getty Images

Verdikt rozhodčích však vzbudil velké emoce. Mnoho fanoušků, novinářů a bojovníků MMA je přesvědčeno o tom, že v zápase měl zvítězit Dominick Reyes.

Novináři se zeptali trenéra Conora McGregora, Johna Kavanagha na jeho pohled na průběh zápasu a výsledek. Podle něj vyhrál Jon Jones. Kavanagh také upozornil na to, že není sudí a představil svůj názor na bodování zápasu.

“Vím, že bych to neměl dělat, protože nejsem proškolený rozhodčí, ale vždy hodnotím výše mistrovská kola. Kladu si otázku, kdo by zvítězil, kdyby zápas nebyl časově omezen? A když se na to dívám tímhle způsobem, je mi jasné, že by to byl Jon Jones.”

Svůj názor na zápas prezentoval také šéf UFC, Dana White:

“Hodnocení toho zápasu sudími bylo opravdu divné. Před posledním kolem jsem myslel, že Dominick Reyes vede 3-1. Moje děti mě terorizují, jak se to mohlo stát, podle nich vyhrál Reyes. Spousta lidí mi píše na toto téma. Mnozí z nich si myslí, že rozhodčí Reyese okradli. Lidé prostě hodnotili ten souboj jinak než rozhodčí.”

“Ale koho to sakra zajímá? Nejsme rozhodčími. Sudí to prostě rozhodli takhle a tak to je.”

Zdroj:  Twitter John Kavanagh | Youtube UFC

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ