DomůCZ/SK MMATurnaje OKTAGON 16 a KSW 53 zrušeny!

Turnaje OKTAGON 16 a KSW 53 zrušeny!

Organizace OKTAGON MMA a KSW ruší své turnaje, které byly plánovány na 14., respektive 21. března.

Embed from Getty Images

Epidemie koronaviru začíná výrazně zasahovat i do sportu. Vlády jednotlivých zemí začaly vydávat zákazy, týkající se organizování sportovních akcí.

Na tato nařízení a samozřejmě také na aktuální situaci týkající se koronavirové epidemie, reagují největší evropské organizace MMA zrušením, respektive odložením, svých nejbližších turnajů.

Československá OKTAGON MMA odkládá svůj turnaj OKTAGON 16, který se měl uskutečnit v sobotu 14. března v Ostravě, na nejbližší možný termín.

Polská organizace KSW zrušila svůj turnaj KSW 53, který se měl konat 21. března v Lodži s tím, že do zítřejších 15 hodin bude fanoušky informovat o dalším osudu tohoto turnaje.

https://www.instagram.com/p/B9jLpQYnHKj/?utm_source=ig_web_button_share_sheet
https://www.instagram.com/p/B9jhJW3ogWA/?utm_source=ig_web_button_share_sheet

Zdroj: Instagram – OKTAGON MMA | KSW

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ