DomůUFCTurnaj UFC 249 zrušen. Ostatní akce UFC odloženy

Turnaj UFC 249 zrušen. Ostatní akce UFC odloženy

Podle nejnovějších informací, které přináší ESPN, se nad UFC nakonec také zatáhla mračna. Turnaj UFC 249 byl zrušen a další následující akce jsou odloženy.

Embed from Getty Images

Jako první o nastalých změnách informoval na svém twitterovém účtu novinář z ESPN, Brett Okamoto:

“Turnaj UFC 249 byl zrušen. Všechny ostatní turnaje byly odloženy na pozdější, blíže neurčené, termíny. Dana White řekl, že byl připraven turnaj uspořádat, ale situace se vymkla jeho kontrole. Více informací již brzy.”

O chvíli později se na Twitteru objevil i rozhovor, ve kterém Dana White vysvětlil situaci:

“Říkal jsem, že celá situace je už od začátku neustálý boj. Dnes nám volali nejvyšší představitelé Disney a ESPN. Požádali mě, aby turnaj v sobotu neproběhl. My jsme byli připraveni turnaj udělat na území indiánské rezervace v Tachi Palace, který nás celou dobu podporoval a byl připraven akci uspořádat. Až se svět vrátí k normálu, uspořádáme tam turnaj. Oceňuji jejich přístup, to že byli s námi. Chci zdůraznit, že chceme, ať se všichni bojovníci, kteří s námi pro tento turnaj měli kontrakt, cítí bezpečně, ať tráví čas se svými rodinami a prostě si to užívají. O finanční stránku se nemusí starat, své zápasy dostanou. Vypořádáme se s každým, kdo byl připraven 18. dubna bojovat. Budeme se starat, jak jen to bude možné. Budeme prvním sportem, který se vrátí do starých kolejí. Otázka ostrova je reálná. Pracujeme na infrastruktuře a nakonec to dopadne. Bude to na ESPN. To je vše.”

Zdroj: Twitter Brett Okamoto | Twitter ESPN


Sleduj turnaj UFC Fight Night: Dariush vs. Tsarukyan ŽIVĚ a ZDARMA

Sleduj další turnaj největší světové organizace MMA! - SLEDUJ ŽIVĚ ZDE - už v sobotu 2.12.


Sleduj náš FACEBOOK

Přihlaš se k odběru nejnovějších článků

A my Ti jednou za den pošleme přehled toho nejdůležitějšího, co se odehrálo ve světě MMA.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ