DomůUFCTurnaj UFC 249 zrušen. Ostatní akce UFC odloženy

Turnaj UFC 249 zrušen. Ostatní akce UFC odloženy

Podle nejnovějších informací, které přináší ESPN, se nad UFC nakonec také zatáhla mračna. Turnaj UFC 249 byl zrušen a další následující akce jsou odloženy.

Embed from Getty Images

Jako první o nastalých změnách informoval na svém twitterovém účtu novinář z ESPN, Brett Okamoto:

“Turnaj UFC 249 byl zrušen. Všechny ostatní turnaje byly odloženy na pozdější, blíže neurčené, termíny. Dana White řekl, že byl připraven turnaj uspořádat, ale situace se vymkla jeho kontrole. Více informací již brzy.”

O chvíli později se na Twitteru objevil i rozhovor, ve kterém Dana White vysvětlil situaci:

“Říkal jsem, že celá situace je už od začátku neustálý boj. Dnes nám volali nejvyšší představitelé Disney a ESPN. Požádali mě, aby turnaj v sobotu neproběhl. My jsme byli připraveni turnaj udělat na území indiánské rezervace v Tachi Palace, který nás celou dobu podporoval a byl připraven akci uspořádat. Až se svět vrátí k normálu, uspořádáme tam turnaj. Oceňuji jejich přístup, to že byli s námi. Chci zdůraznit, že chceme, ať se všichni bojovníci, kteří s námi pro tento turnaj měli kontrakt, cítí bezpečně, ať tráví čas se svými rodinami a prostě si to užívají. O finanční stránku se nemusí starat, své zápasy dostanou. Vypořádáme se s každým, kdo byl připraven 18. dubna bojovat. Budeme se starat, jak jen to bude možné. Budeme prvním sportem, který se vrátí do starých kolejí. Otázka ostrova je reálná. Pracujeme na infrastruktuře a nakonec to dopadne. Bude to na ESPN. To je vše.”

Zdroj: Twitter Brett Okamoto | Twitter ESPN

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ