DomůUFCDana White říká, že dalším soupeřem Khamzata Chimaeva bude Nate Diaz

Dana White říká, že dalším soupeřem Khamzata Chimaeva bude Nate Diaz

Khamzat Chimaev se po dlouhé pauze vrátil do klece největší světové organizace MMA na turnaji UFC 267, který se konal minulý víkend. “Borz” se utkal s Li Jingliangem, který byl před zápasem na 11. místě žebříčku UFC ve veltrové váze.

Zdroj: UFC

Khamzat Číňana nakonec ukončil v prvním kole. Po zápase se novináři zeptali prezidenta UFC Dany Whitea na Chimaevova příštího soupeře. Ten v rozhovoru pro TMZ potvrdil, že by jím mohl být Nate Diaz, kterému na jeho kontraktu zbývá ještě poslední zápas.

“Promluvíme si o tom s Natem. Na 100%.”

White je Chimaevem ohromen a vidí v něm obrovský potenciál, a to nejen po sportovní, ale i marketingové stránce.

“Stoprocentně. Nikoho takového jsem neviděl. V UFC má na kontě více vítězství, než úderů obdržených během zápasů. Je to šílené. Na jednom z předchozích turnajů náš tým zaznamenal jeho nástup do klece na Instagram Live a překonalo to náš rekord ve sledovanosti. Byl to největší živý přenos na Instagramu, jaký jsme kdy měli.”

Khamzat Chimaev (10-0 MMA) se po dlouhé pauze, způsobené zdravotními problémy, vrátil do oktagonu ve velkolepém stylu. „Borz“ se dlouho potýkal s komplikacemi způsobenými nemocí COVID-19, která mu nedovolovala řádně trénovat. Jeho vítězství v souboji s Li Jingliangem, který byl před zápasem „jedenáctkou“ rankingu veltrové váhy, bylo jeho desátým vítězstvím v kariéře. Ve všech svých zápasech ukončil soupeře před časem. Neporažený Chimaev neustále tvrdí, že bude bojovat s kýmkoli a nechce si vybírat soupeře.

Nate Diaz se netají tím, že mu zbývá jeden zápas do konce smlouvy s UFC. Bojovník vyzval na souboj Tonyho Fergusona nebo Vicente Luqueho, ale Dana White má zřejmě jiné plány.

Zdroj: TMZ Sports

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ