DomůCZ/SK MMABojan Veličković hodnotí Davida Kozmu

Bojan Veličković hodnotí Davida Kozmu

Srbský zápasník, veterán UFC, Bojan Veličković (21-11-2), který v minulosti porazil například i Jirku Procházku letos podepsal smlouvu s českou organizací OKTAGON MMA. Nasbíral dvě rychlá vítězství a dalším plánem bylo utkat se s někým z TOP 5 žebříčku.

Zdroj: OKTAGON MMA

Byl tak ohlášen zápas s Mátém Kertészem. Jenže ten se zranil. Zranil se i Ivan Buchinger, který se měl utkat o titul ve veltrové váze s Davidem Kozmou a organizace se tak pokusila domluvit souboj mezi Kozmou a Veličkovićem. To se podařilo a na turnaji OKTAGON 29 tak titulový souboj ve veltru uvidíme. Nebezpečný Srb tak již za týden vyzve českého šampiona Davida Kozmu.

Bojan Veličković se poprvé fanouškům ukázal na turnaji OKTAGON 25 v Brně, kde v prvním kole porazil Emmanuela Dawu. Jeho druhý zápas se uskutečnil letos v září na turnaji OKTAGON 27 v Bratislavě, když znovu v prvním kole ukončil Carla Pratera.

V nedávném vysílání podcastu MMA Letem Světem se Bojan vyjádřil právě na adresu svého soupeře. „Podle mě je David pravý šampion, velice ho respektuji. Jelikož jsem předpokládal, že budu zápasit s Mátém, tak jsem sledoval zápas Kozma vs. Kertész a viděl jsem, že je to velmi tvrdý zápasník, který má dobrý grappling. Celkově je ale velmi komplexní, bude to těžká výzva,” sdělil fanouškům. Dále prozradil, že samozřejmě půjde po ukončení, ale je možné, že zápas skončí na body. Sám ale v kolech šampionů ještě nebyl.

My se můžeme těšit na to, že již za týden tento souboj uvidíme. Sledovat turnaj můžete buď na místě (pokud jste očkováni nebo jste prodělali COVID-19) nebo skrz PPV na platformě Oktagon.tv.

Sleduj turnaj OKTAGON 29: Kozma vs. Veličkovič ŽIVĚ a ZDARMA

Titulový souboj jak má být. Uhájí David Kozma svůj pás v souboji s extrémně nebezpečným Bojanem Veličkovičem? A těšit se můžete i na další hvězdy OKTAGONU: Mikulášek, Ryšavý, Kuzník, Široký a další. – SLEDUJ ŽIVĚ ZDE – už v sobotu 4.12. večer.

Zdroj: Podcast MMA Letem Světem

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ