DomůCZ/SK MMABojan Veličković hodnotí Davida Kozmu

Bojan Veličković hodnotí Davida Kozmu

Srbský zápasník, veterán UFC, Bojan Veličković (21-11-2), který v minulosti porazil například i Jirku Procházku letos podepsal smlouvu s českou organizací OKTAGON MMA. Nasbíral dvě rychlá vítězství a dalším plánem bylo utkat se s někým z TOP 5 žebříčku.

Zdroj: OKTAGON MMA

Byl tak ohlášen zápas s Mátém Kertészem. Jenže ten se zranil. Zranil se i Ivan Buchinger, který se měl utkat o titul ve veltrové váze s Davidem Kozmou a organizace se tak pokusila domluvit souboj mezi Kozmou a Veličkovićem. To se podařilo a na turnaji OKTAGON 29 tak titulový souboj ve veltru uvidíme. Nebezpečný Srb tak již za týden vyzve českého šampiona Davida Kozmu.

Bojan Veličković se poprvé fanouškům ukázal na turnaji OKTAGON 25 v Brně, kde v prvním kole porazil Emmanuela Dawu. Jeho druhý zápas se uskutečnil letos v září na turnaji OKTAGON 27 v Bratislavě, když znovu v prvním kole ukončil Carla Pratera.

V nedávném vysílání podcastu MMA Letem Světem se Bojan vyjádřil právě na adresu svého soupeře. „Podle mě je David pravý šampion, velice ho respektuji. Jelikož jsem předpokládal, že budu zápasit s Mátém, tak jsem sledoval zápas Kozma vs. Kertész a viděl jsem, že je to velmi tvrdý zápasník, který má dobrý grappling. Celkově je ale velmi komplexní, bude to těžká výzva,” sdělil fanouškům. Dále prozradil, že samozřejmě půjde po ukončení, ale je možné, že zápas skončí na body. Sám ale v kolech šampionů ještě nebyl.

My se můžeme těšit na to, že již za týden tento souboj uvidíme. Sledovat turnaj můžete buď na místě (pokud jste očkováni nebo jste prodělali COVID-19) nebo skrz PPV na platformě Oktagon.tv.

Sleduj turnaj OKTAGON 29: Kozma vs. Veličkovič ŽIVĚ a ZDARMA

Titulový souboj jak má být. Uhájí David Kozma svůj pás v souboji s extrémně nebezpečným Bojanem Veličkovičem? A těšit se můžete i na další hvězdy OKTAGONU: Mikulášek, Ryšavý, Kuzník, Široký a další. – SLEDUJ ŽIVĚ ZDE – už v sobotu 4.12. večer.

Zdroj: Podcast MMA Letem Světem


Sleduj turnaj UFC 287: Pereira vs. Adesanya 2 ŽIVĚ a ZDARMA

Sleduj další akci největší světové organizace MMA! - SLEDUJ ŽIVĚ ZDE - už v noci ze soboty 8.4. na neděli 9.4.


Sleduj náš FACEBOOK

Přihlaš se k odběru nejnovějších článků

A my Ti jednou za den pošleme přehled toho nejdůležitějšího, co se odehrálo ve světě MMA.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,029FanoušciTo se mi líbí
4,420SledujícíSleduj
82SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ