DomůUFCJan Blachowicz nemá nic proti odvetě s Israelem Adesanyou. Má však jednu...

Jan Blachowicz nemá nic proti odvetě s Israelem Adesanyou. Má však jednu podmínku

Jan Blachowicz nemá nic proti odvetnému zápasu s jednou z největších hvězd UFC. Má však jednu podmínku. Než k tomuto souboji dojde, musí Adesanya porazit někoho z předních bojovníků polotěžké váhy.

Zdroj: UFC

Na turnaji UFC 259 poznal Israel Adesanya poprvé ve své MMA kariéře hořkost porážky. Po pětikolové bitvě prohrál s Janem Blachowiczem. Polský šampion zvítězil zaslouženě, když dokázal svého soupeře předčit především v boji na zemi.

Ihned po tomto souboji se začalo spekulovat o tom, jestli někdy dojde k odvetě. Sám Blachowicz se nyní vyjádřil v tom smyslu, že s odvetou problém nemá, ale stanovil jednu podmínku – “The Last Stylebender” musí nejprve porazit někoho z TOP 10 rankingu polotěžké váhy UFC.

“Myslím si, že pokud by se chtěl vrátit do polotěžké váhy (Adesanya) nebo pokud by v ní chtěl zůstat, odveta by se uskutečnit mohla. Ale nejprve musí porazit někoho z první “desítky” rankingu polotěžké váhy. Pak můžeme uvažovat o odvetě.”

Sám Adesanya se nyní chce vrátit do střední váhy a čelit tam dalším vyzyvatelům. Zároveň však nevylučuje další souboje v polotěžké váze. To však nyní není jeho prioritou.

Ve střední váze UFC nás v blízké budoucnosti čeká několik důležitých soubojů, ze kterých by měl vzejít další Adesanyův vyzyvatel. Konkrétně se jedná o duely Paulo Costa vs. Robert Whittaker a Marvin Vettori vs. Darren Till. Sám Adesanya se nechal slyšet, že by se rád utkal s Tillem, ten však musí nejprve porazit nebezpečného Itala. Zápas Vettoriho a Tilla je naplánován na 10. dubna. Souboj bývalých vyzyvatelů Costy a Whittakera se pak uskuteční o týden později, tedy 17. dubna.

Zdroj: MMA Fighting

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ