DomůCZ/SK MMAVztek a zklamání! Tereza Bledá nad soupeřkou dominovala, smlouvu s UFC si...

Vztek a zklamání! Tereza Bledá nad soupeřkou dominovala, smlouvu s UFC si však nevybojovala

Tereza Bledá dnes v noci bojovala, v Dana White´s Contender Series, o smlouvu s UFC. Nad Brazilkou Nayarou Maiou celá tři kola dominovala, jasně zvítězila na body, ale na vytoužený kontrakt to nestačilo.

Tereza, před zraky šéfa UFC Dany Whitea a jeho matchmakerů, převzala od samého začátku otěže zápasu do svých rukou. Prakticky hned ze startu se jí podařil hezký takedown a na zemi soupeřku zasahovala tvrdými údery. Podobný průběh pak byl k vidění po celý zbytek zápasu. Brazilka se sice pokoušela o submise z nejrůznějších pozic, ale Bledá se vždy dokázala rychle ubránit.

V jedné chvíli zasáhla Maiu tvrdým kolenem. Brazilka šla na zem, ale Tereza toho nedokázala využít a nepodařilo se jí soupeřku ukončit, i když se už zdálo, že sudí se každou chvíli chystá souboj přerušit.

A to byl asi zásadní okamžik. Kdyby Maiu ukončila, asi by nebylo o zisku kontraktu pochyb. Bledá zvítězila jednomyslným rozhodnutím sudích (3x 30-26), ale se svým výkonem nebyla vůbec spokojená. Chtěla soupeřku ukončit před časem.

“Jsem samozřejmě šťastná, že jsem vyhrála, ale musím také říct, že jsem z toho zápasu deprimovaná. Nevyvíjel se totiž tak, jak jsem čekala. Chtěla jsem to ukončit v prvním kole, takže to je trochu zklamání. Chtěla jsem to zkrátka ukončit a mít větší kontrolu. Takhle se mi to úplně nelíbilo,”  neskrývala Tereza Bledá bezprostředně po souboji své zklamání.

“Bylo mi jasné, že bude na zemi hodně dobrá, ale i tak jsem čekala, že se mi budou pozice měnit mnohem snadněji, ale bylo opravdu těžké se dostat do mountu nebo na záda. Právě proto jsem zklamaná,” pokračovala Tereza.

V zápase dostala soupeřku do velkých problémů, když ji trefila tvrdým kolenem, po kterém šla Brazilka k zemi. “Viděla jsem prostor, tak jsem tam poslala koleno. Hezky trefilo, ale bohužel jsem na základě toho nedokázala doručit ukončení.”

“Dano, doufám, že sis můj zápas alespoň trochu užil. Chci jen říct, že jsem nová generace. Je mi 20 let. Věřím, že se v muší váze dokážu prosadit. Doufám, že dostanu kontrakt,” apelovala po zápase Bledá na šéfa UFC.

Dana White její prosby bohužel nevyslyšel, smlouvu s UFC Bledé nakonec nenabídl, a to s odůvodněním, že potřebuje více zkušeností.

Po rozdání kontraktů White potkal Terezu v předsálí a všiml si, že je ze svého výkonu hodně zklamaná. Řekl jí, že její akcie s vítězstvím stouply a také, že ve svých 20 letech má ještě spoustu času na to, aby se dostala do UFC.

Zdroj: UFC | Twitter UFC Espaňol | Twitter Aaron Bronsteter

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ