DomůUFCJiří Procházka: Musel jsem změnit svůj styl. Zapracoval jsem na svém boji...

Jiří Procházka: Musel jsem změnit svůj styl. Zapracoval jsem na svém boji na zemi a především na wrestlingu

Jiří Procházka se už za necelé dva týdny utká o pás šampiona polotěžké váhy UFC s Gloverem Teixeirou. A pro vítězství je připravený udělat vše. Dokonce zapracoval na změně svého stylu.

Na turnaji UFC 275, který se uskuteční už 11. června, bude mít Jiří Procházka šanci sebrat pás šampiona polotěžké váhy Gloveru Teixeirovi.

Čech si svými dosavadními výkony v organizacích UFC a RIZIN vybudoval image nepředvídatelného bojovníka s velkou silou úderů, díky čemuž je jeho styl boje velmi efektní. Před soubojem o mistrovský titul přesto Jiří některé změny udělal.

“Musel jsem změnit svůj styl, zejména boj na zemi a především wrestling. Proto jsem to trénoval s Henrym Cejudem a po návratu do České republiky jsem to piloval se svými trenéry.”

“Všichni znají mé nejsilnější stránky i slabiny. Proto jsem začal trénovat boj na zemi, proto jsem začal připravovat nebezpečné techniky i tam a věřím si víc, než kdy jindy.”

Procházka je rád, že jeho soupeřem bude Brazilec, protože to ho motivovalo k práci na dalších aspektech jeho dovedností.

“Jsem moc rád, že mým soupeřem bude někdo, jako je Glover, protože to mě donutilo pracovat na sobě i na zemi. Díky tomu budu lepším a lepším bojovníkem.”

Český bojovník prohlašuje, že Teixeiru nenechá, aby mu vnutil svůj styl. Na zemi hodlá také útočit. Nebude se jen bránit.

“Při vší úctě, musím dominovat i na zemi. Ne jako ostatní soupeři, kteří hráli Gloverovu hru a začali jen bránit. To není můj styl. Budu pořád útočit.”

“Můj styl spočívá v tom, že neustále útočím, abych v zápase dominoval. Budu útočit z každé pozice.”

“Nemám žádná očekávání, nebudu taktizovat. Jdu si tam pro vítězství a jsem připravený to ukončit v jakékoliv vteřině.”

Zdroj: MMA Fighting

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ