Pondělí, 4 července, 2022
DomůUFCJiří Procházka: Musel jsem změnit svůj styl. Zapracoval jsem na svém boji...

Jiří Procházka: Musel jsem změnit svůj styl. Zapracoval jsem na svém boji na zemi a především na wrestlingu

Jiří Procházka se už za necelé dva týdny utká o pás šampiona polotěžké váhy UFC s Gloverem Teixeirou. A pro vítězství je připravený udělat vše. Dokonce zapracoval na změně svého stylu.

Na turnaji UFC 275, který se uskuteční už 11. června, bude mít Jiří Procházka šanci sebrat pás šampiona polotěžké váhy Gloveru Teixeirovi.

Čech si svými dosavadními výkony v organizacích UFC a RIZIN vybudoval image nepředvídatelného bojovníka s velkou silou úderů, díky čemuž je jeho styl boje velmi efektní. Před soubojem o mistrovský titul přesto Jiří některé změny udělal.

“Musel jsem změnit svůj styl, zejména boj na zemi a především wrestling. Proto jsem to trénoval s Henrym Cejudem a po návratu do České republiky jsem to piloval se svými trenéry.”

“Všichni znají mé nejsilnější stránky i slabiny. Proto jsem začal trénovat boj na zemi, proto jsem začal připravovat nebezpečné techniky i tam a věřím si víc, než kdy jindy.”

Procházka je rád, že jeho soupeřem bude Brazilec, protože to ho motivovalo k práci na dalších aspektech jeho dovedností.

“Jsem moc rád, že mým soupeřem bude někdo, jako je Glover, protože to mě donutilo pracovat na sobě i na zemi. Díky tomu budu lepším a lepším bojovníkem.”

Český bojovník prohlašuje, že Teixeiru nenechá, aby mu vnutil svůj styl. Na zemi hodlá také útočit. Nebude se jen bránit.

“Při vší úctě, musím dominovat i na zemi. Ne jako ostatní soupeři, kteří hráli Gloverovu hru a začali jen bránit. To není můj styl. Budu pořád útočit.”

“Můj styl spočívá v tom, že neustále útočím, abych v zápase dominoval. Budu útočit z každé pozice.”

“Nemám žádná očekávání, nebudu taktizovat. Jdu si tam pro vítězství a jsem připravený to ukončit v jakékoliv vteřině.”

Zdroj: MMA Fighting

Přihlaš se k odběru nejnovějších článků

A my Ti jednou za den pošleme přehled toho nejdůležitějšího, co se odehrálo ve světě MMA.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,029FanoušciTo se mi líbí
4,420SledujícíSleduj
65SledujícíSleduj

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY