DomůUFCUFC 261: Valentina Shevchenko zdemolovala Jessicu Andrade a uhájila pás šampionky

UFC 261: Valentina Shevchenko zdemolovala Jessicu Andrade a uhájila pás šampionky

Valentina Shevchenko (21-3) je stále na trůnu! “Bullet” porazila Jessicu Andrade (21-9) TKO ve druhém kole titulového zápasu o pás šampionky muší váhy na turnaji UFC 261 v Jacksonville.

Zdroj: UFC

Na začátku zápasu Shevchenko několikrát bodovala levým direktem. Později se pokoušela svou soupeřku dostat na zem, ale Andrade se podařilo vstát. Shevchenko nadále přesně trefovala. Andrade se pokoušela o klinč. Přitlačila soupeřku na pletivo, ale “Bullet” se podařilo brazilskou zápasnici otočit, dostala se jí na záda a pokoušela se o submisi. Andrade se ubránila. Shevchenko však měla po celé první kolo znatelnou převahu.

Druhé kolo odstartovala krátká výměna úderů v postoji. Shevchenko poté dostává Andrade na zem. Brazilka zůstala ležet na zádech. Podařilo se jí opět ubránit a souboj pokračoval v postoji. Ne však dlouho. Shevchenko opět dostala Andrade na zem. Tam Valentina zaujala dominantní pozici, při které brazilské zápasnici zablokovala ruku a začala ji demolovat svými lokty. Andrade nebyla schopna se bránit a sudí zápas ukončil.

Zdroj: UFC | Twitter UFC Espaňol | Twitter UFC Arab

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ