UFC 261: Valentina Shevchenko zdemolovala Jessicu Andrade a uhájila pás šampionky

Valentina Shevchenko (21-3) je stále na trůnu! “Bullet” porazila Jessicu Andrade (21-9) TKO ve druhém kole titulového zápasu o pás šampionky muší váhy na turnaji UFC 261 v Jacksonville.

Zdroj: UFC

Na začátku zápasu Shevchenko několikrát bodovala levým direktem. Později se pokoušela svou soupeřku dostat na zem, ale Andrade se podařilo vstát. Shevchenko nadále přesně trefovala. Andrade se pokoušela o klinč. Přitlačila soupeřku na pletivo, ale “Bullet” se podařilo brazilskou zápasnici otočit, dostala se jí na záda a pokoušela se o submisi. Andrade se ubránila. Shevchenko však měla po celé první kolo znatelnou převahu.

Druhé kolo odstartovala krátká výměna úderů v postoji. Shevchenko poté dostává Andrade na zem. Brazilka zůstala ležet na zádech. Podařilo se jí opět ubránit a souboj pokračoval v postoji. Ne však dlouho. Shevchenko opět dostala Andrade na zem. Tam Valentina zaujala dominantní pozici, při které brazilské zápasnici zablokovala ruku a začala ji demolovat svými lokty. Andrade nebyla schopna se bránit a sudí zápas ukončil.

Zdroj: UFC | Twitter UFC Espaňol | Twitter UFC Arab

Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz

Přidat na Seznam.cz
KATEGORIE
UFCVideaZahraniční MMA