DomůCZ/SK MMAZdeněk Polívka vyzývá Piráta a kritizuje Vémolu s Iličem: Pojďme lidem ukázat,...

Zdeněk Polívka vyzývá Piráta a kritizuje Vémolu s Iličem: Pojďme lidem ukázat, že nejsme žádní klauni!

V současném světě MMA se taková výzva nevidí často. Většinou se bojovníci navzájem provokují a urážejí, ve snaze upoutat svým trashtalkem pozornost médií a fanoušků.

Řeč je o velké naději českého MMA Zdeňkovi Polívkovi, kterou svou výzvu adresoval Samuelovi Krištofičovi.

Ve výzvě Polívka navrhuje Pirátovi společný souboj v německém Frankfurtu, kde sám v červnu bojoval a připsal si na své konto cenné vítězství nad Cheickem Koném.

“Ahoj Samueli, chtěl bych ti ještě opožděně pogratulovat k tvé svatbě. Jsem rád, že jsi řekl ano a doufám, že řekneš ano i na náš vzájemný zápas, který by ocenila spousta fanoušků v Čechách i na Slovensku.”

“Myslím, že by je i dost zajímal. Neber to jako oficiální výzvu. Jen jsem na streamu viděl, že by si rád zápasil ve Frankfurtu. Já jsem tam už zápasil a ta hala je skvělá a lidé také, takže určitě neváhej,” pronesl ve videu na svém Instagramu Polívka.

Zdeněk si také neodpustil menší rýpnutí směrem k zápasu mezi Karlosem Vémolou a “Jokerem” Iličem.

“Pojďme lidem ukázat, že nejsme žádní klauni a Jokeři. Ukázat, že to jde i bez trapných komedií a šaškáren. Ukázat, že jsme především sportovci a gladiátoři.”

“Pojďme na chvíli hodit naše přátelství i sympatie na těch 15 minut stranou. A pak si spolu zajdeme na pivo a všechno bude super.”

Případný souboj Polívky s Pirátem by jistě dával smysl a mohl by hodně napovědět o dalším směřování střední váhy OKTAGONU.

Slovák je aktuálně na třetím místě žebříčku. Před ním jsou Patrik Kincl a Alex Lohoré, které v září čeká vzájemný titulový souboj.

Český bojovník se nachází hned o příčku za Pirátem. Vzájemný souboj Polívka vs. Pirát by tak mohl určit dalšího titulového vyzyvatele.

Zdroj: Instagram Zdeněk Polívka | Svet MMA


Sleduj turnaj UFC Fight Night: Dariush vs. Tsarukyan ŽIVĚ a ZDARMA

Sleduj další turnaj největší světové organizace MMA! - SLEDUJ ŽIVĚ ZDE - už v sobotu 2.12.


Sleduj náš FACEBOOK

Přihlaš se k odběru nejnovějších článků

A my Ti jednou za den pošleme přehled toho nejdůležitějšího, co se odehrálo ve světě MMA.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ