DomůCZ/SK MMAZdeněk Polívka vyzývá Piráta a kritizuje Vémolu s Iličem: Pojďme lidem ukázat,...

Zdeněk Polívka vyzývá Piráta a kritizuje Vémolu s Iličem: Pojďme lidem ukázat, že nejsme žádní klauni!

V současném světě MMA se taková výzva nevidí často. Většinou se bojovníci navzájem provokují a urážejí, ve snaze upoutat svým trashtalkem pozornost médií a fanoušků.

Řeč je o velké naději českého MMA Zdeňkovi Polívkovi, kterou svou výzvu adresoval Samuelovi Krištofičovi.

Ve výzvě Polívka navrhuje Pirátovi společný souboj v německém Frankfurtu, kde sám v červnu bojoval a připsal si na své konto cenné vítězství nad Cheickem Koném.

“Ahoj Samueli, chtěl bych ti ještě opožděně pogratulovat k tvé svatbě. Jsem rád, že jsi řekl ano a doufám, že řekneš ano i na náš vzájemný zápas, který by ocenila spousta fanoušků v Čechách i na Slovensku.”

“Myslím, že by je i dost zajímal. Neber to jako oficiální výzvu. Jen jsem na streamu viděl, že by si rád zápasil ve Frankfurtu. Já jsem tam už zápasil a ta hala je skvělá a lidé také, takže určitě neváhej,” pronesl ve videu na svém Instagramu Polívka.

Zdeněk si také neodpustil menší rýpnutí směrem k zápasu mezi Karlosem Vémolou a “Jokerem” Iličem.

“Pojďme lidem ukázat, že nejsme žádní klauni a Jokeři. Ukázat, že to jde i bez trapných komedií a šaškáren. Ukázat, že jsme především sportovci a gladiátoři.”

“Pojďme na chvíli hodit naše přátelství i sympatie na těch 15 minut stranou. A pak si spolu zajdeme na pivo a všechno bude super.”

Případný souboj Polívky s Pirátem by jistě dával smysl a mohl by hodně napovědět o dalším směřování střední váhy OKTAGONU.

Slovák je aktuálně na třetím místě žebříčku. Před ním jsou Patrik Kincl a Alex Lohoré, které v září čeká vzájemný titulový souboj.

Český bojovník se nachází hned o příčku za Pirátem. Vzájemný souboj Polívka vs. Pirát by tak mohl určit dalšího titulového vyzyvatele.

Zdroj: Instagram Zdeněk Polívka | Svet MMA

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ