DomůOstatníBojovník UFC, kterému unesli a zabili dceru, zakládá nadaci: Budeme pomáhat takovým...

Bojovník UFC, kterému unesli a zabili dceru, zakládá nadaci: Budeme pomáhat takovým rodinám, jako je ta naše

Bojovník UFC těžké váhy Walt Harris, kterému unesli a zabili dceru Aniah, zakládá nadaci, která ponese její jméno. Bude pomáhat mimo jiné rodinám, které pohřešují své blízké.

Zdroj: UFC

Aniah’s Heart Foundation – takový název ponese nadace, kterou zakládá Walt Harris společně se svou ženou Angelou. Nadace má být mimo jiné připomínkou tragických událostí, které rodinu postihly v roce 2019.

Tehdy svět bojových umění obletěla tragická zpráva o bestiální vraždě dospívající dcery Walta Harrise – Aniah Blanchard. Dívka byla unesena a následně zavražděna. Měla pouhých 19 let.

Bojovník UFC tak nyní bude pomáhat rodinám pohřešovaných osob. Ukáže jim, jak postupovat, doporučí jim vhodné právní kroky a podobně. Walt Harris má také v plánu pořádat kurzy technik sebeobrany, které se mohou obětem hodit v případě pokusu o únos.

“Ve všem tom zmatku kolem nás, jsme tehdy nevěděli co dělat, kam jít nebo na koho se obrátit. První hodiny po únosu jsou nejdůležitější. Takže úkolem naší nadace bude pomoci rodinám tím, že jim přesně řekneme, co mají dělat a na koho se obrátit. Z vlastní zkušenosti vím, že tohle rodinám obětí únosu velmi pomůže.”

Zdroj: MMA Fighting


Sleduj turnaj UFC Vegas 76: Strickland vs. Magomedov ŽIVĚ a ZDARMA

Sleduj další akci největší světové organizace MMA! - SLEDUJ ŽIVĚ ZDE - už v noci ze soboty 1.7. na neděli 2.7.


Sleduj náš FACEBOOK

Přihlaš se k odběru nejnovějších článků

A my Ti jednou za den pošleme přehled toho nejdůležitějšího, co se odehrálo ve světě MMA.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,029FanoušciTo se mi líbí
4,420SledujícíSleduj
81SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ