DomůOstatníBojovník UFC, kterému unesli a zabili dceru, zakládá nadaci: Budeme pomáhat takovým...

Bojovník UFC, kterému unesli a zabili dceru, zakládá nadaci: Budeme pomáhat takovým rodinám, jako je ta naše

Bojovník UFC těžké váhy Walt Harris, kterému unesli a zabili dceru Aniah, zakládá nadaci, která ponese její jméno. Bude pomáhat mimo jiné rodinám, které pohřešují své blízké.

Zdroj: UFC

Aniah’s Heart Foundation – takový název ponese nadace, kterou zakládá Walt Harris společně se svou ženou Angelou. Nadace má být mimo jiné připomínkou tragických událostí, které rodinu postihly v roce 2019.

Tehdy svět bojových umění obletěla tragická zpráva o bestiální vraždě dospívající dcery Walta Harrise – Aniah Blanchard. Dívka byla unesena a následně zavražděna. Měla pouhých 19 let.

Bojovník UFC tak nyní bude pomáhat rodinám pohřešovaných osob. Ukáže jim, jak postupovat, doporučí jim vhodné právní kroky a podobně. Walt Harris má také v plánu pořádat kurzy technik sebeobrany, které se mohou obětem hodit v případě pokusu o únos.

“Ve všem tom zmatku kolem nás, jsme tehdy nevěděli co dělat, kam jít nebo na koho se obrátit. První hodiny po únosu jsou nejdůležitější. Takže úkolem naší nadace bude pomoci rodinám tím, že jim přesně řekneme, co mají dělat a na koho se obrátit. Z vlastní zkušenosti vím, že tohle rodinám obětí únosu velmi pomůže.”

Zdroj: MMA Fighting

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ