Chuck Liddell byl propuštěn z vazby a promluvil: To já jsem byl obětí

Chuck Liddell opustil vazbu a prohlásil, že je potřeba, aby vyjasnil některé věci. Aniž by uvedl konkrétní podrobnosti, prozradil, že to on byl obětí a aby se vyhnul nepříjemným následkům pro svou rodinu, nechal se dobrovolně zadržet.

Zdroj: US Marine Corps, Public domain, via Wikimedia Commons

Včera se objevila zpráva, že policisté zatkli Chucka Liddella (21-9) kvůli podezření z domácího násilí. Šokující zprávy o zatčení různých bojovníků mají vždy ohlas a jsou propírány médii. „The Iceman“ se proto ihned po opuštění vazby k celé záležitosti vyjádřil. Jak se můžeme dočíst v prohlášení, které zveřejnil na svých sociálních sítích – prý to byl on, kdo byl ve skutečnosti obětí.

Kdo se stane šampionem OKTAGONU v bantamové váze – Macek nebo Magard? >>>
Vrátí se Lájoško Klein v UFC na vítěznou vlnu? >>>
Vsaď si na MMA a získej bonus 150 Kč >>>
Kdo bude vládnout polotěžké váze UFC? Blachowicz nebo Teixeira? >>>

„Policisté z kanceláře šerifa v Los Angeles, kteří včera večer zasahovali, se chovali velice profesionálně. Přestože informace o tomto případu budou už brzy zveřejněny, cítím potřebu se k celé věci vyjádřit a objasnit několik skutečností. Jak se dozvíte z podrobností o případu, stal jsem se obětí incidentu v našem domě. Policisté mi oznámili, že mou ženu zatknou, protože jsem na její útok nereagoval a utrpěl jsem řezné rány a modřiny. Místo toho jsem se nabídl, že do vazby půjdu já. To byl jeden z mnoha případů, kdy jsem se snažil chránit duševní zdraví mé rodiny před veřejností. Zjistil jsem však, že už to takhle dále nejde. Už to nemohu skrývat. Prosím, respektujte naše soukromí, protože chci, aby se moje rodina přes toto těžké období v klidu přenesla.“

Chuck Liddell prohrál poslední čtyři profesionální zápasy v MMA. Naposledy stanul v kleci v listopadu 2018, kdy se potřetí v kariéře utkal s Titem Ortizem (21-12-1). Zápas se mu však příliš nepovedl. Ortiz jej ukončil už v 1. kole.

Sleduj turnaj UFC Vegas 40: Ladd vs. Dumont ŽIVĚ a ZDARMA

Sleduj další akci největší světové organizace MMA! Podaří se Lájošovi Kleinovi porazit Nate Landwehra a vrátí se tak na vítěznou vlnu? – SLEDUJ ŽIVĚ ZDE – v noci ze soboty 16.10. na neděli 17.10.

Zdroj: BJ Penn | Instagram Chuck Liddell

Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz

Přidat na Seznam.cz
KATEGORIE
UFCZahraniční MMA

PŘEČTI SI TAKÉ