DomůUFCChuck Liddell byl propuštěn z vazby a promluvil: To já jsem byl...

Chuck Liddell byl propuštěn z vazby a promluvil: To já jsem byl obětí

Chuck Liddell opustil vazbu a prohlásil, že je potřeba, aby vyjasnil některé věci. Aniž by uvedl konkrétní podrobnosti, prozradil, že to on byl obětí a aby se vyhnul nepříjemným následkům pro svou rodinu, nechal se dobrovolně zadržet.

Zdroj: US Marine Corps, Public domain, via Wikimedia Commons

Včera se objevila zpráva, že policisté zatkli Chucka Liddella (21-9) kvůli podezření z domácího násilí. Šokující zprávy o zatčení různých bojovníků mají vždy ohlas a jsou propírány médii. “The Iceman” se proto ihned po opuštění vazby k celé záležitosti vyjádřil. Jak se můžeme dočíst v prohlášení, které zveřejnil na svých sociálních sítích – prý to byl on, kdo byl ve skutečnosti obětí.

“Policisté z kanceláře šerifa v Los Angeles, kteří včera večer zasahovali, se chovali velice profesionálně. Přestože informace o tomto případu budou už brzy zveřejněny, cítím potřebu se k celé věci vyjádřit a objasnit několik skutečností. Jak se dozvíte z podrobností o případu, stal jsem se obětí incidentu v našem domě. Policisté mi oznámili, že mou ženu zatknou, protože jsem na její útok nereagoval a utrpěl jsem řezné rány a modřiny. Místo toho jsem se nabídl, že do vazby půjdu já. To byl jeden z mnoha případů, kdy jsem se snažil chránit duševní zdraví mé rodiny před veřejností. Zjistil jsem však, že už to takhle dále nejde. Už to nemohu skrývat. Prosím, respektujte naše soukromí, protože chci, aby se moje rodina přes toto těžké období v klidu přenesla.”

Chuck Liddell prohrál poslední čtyři profesionální zápasy v MMA. Naposledy stanul v kleci v listopadu 2018, kdy se potřetí v kariéře utkal s Titem Ortizem (21-12-1). Zápas se mu však příliš nepovedl. Ortiz jej ukončil už v 1. kole.

Zdroj: BJ Penn | Instagram Chuck Liddell

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ