Sobota, 1 října, 2022
DomůUFCChuck Liddell byl propuštěn z vazby a promluvil: To já jsem byl...

Chuck Liddell byl propuštěn z vazby a promluvil: To já jsem byl obětí

Chuck Liddell opustil vazbu a prohlásil, že je potřeba, aby vyjasnil některé věci. Aniž by uvedl konkrétní podrobnosti, prozradil, že to on byl obětí a aby se vyhnul nepříjemným následkům pro svou rodinu, nechal se dobrovolně zadržet.

Zdroj: US Marine Corps, Public domain, via Wikimedia Commons

Včera se objevila zpráva, že policisté zatkli Chucka Liddella (21-9) kvůli podezření z domácího násilí. Šokující zprávy o zatčení různých bojovníků mají vždy ohlas a jsou propírány médii. „The Iceman“ se proto ihned po opuštění vazby k celé záležitosti vyjádřil. Jak se můžeme dočíst v prohlášení, které zveřejnil na svých sociálních sítích – prý to byl on, kdo byl ve skutečnosti obětí.

„Policisté z kanceláře šerifa v Los Angeles, kteří včera večer zasahovali, se chovali velice profesionálně. Přestože informace o tomto případu budou už brzy zveřejněny, cítím potřebu se k celé věci vyjádřit a objasnit několik skutečností. Jak se dozvíte z podrobností o případu, stal jsem se obětí incidentu v našem domě. Policisté mi oznámili, že mou ženu zatknou, protože jsem na její útok nereagoval a utrpěl jsem řezné rány a modřiny. Místo toho jsem se nabídl, že do vazby půjdu já. To byl jeden z mnoha případů, kdy jsem se snažil chránit duševní zdraví mé rodiny před veřejností. Zjistil jsem však, že už to takhle dále nejde. Už to nemohu skrývat. Prosím, respektujte naše soukromí, protože chci, aby se moje rodina přes toto těžké období v klidu přenesla.“

Chuck Liddell prohrál poslední čtyři profesionální zápasy v MMA. Naposledy stanul v kleci v listopadu 2018, kdy se potřetí v kariéře utkal s Titem Ortizem (21-12-1). Zápas se mu však příliš nepovedl. Ortiz jej ukončil už v 1. kole.

Zdroj: BJ Penn | Instagram Chuck Liddell

Přihlaš se k odběru nejnovějších článků

A my Ti jednou za den pošleme přehled toho nejdůležitějšího, co se odehrálo ve světě MMA.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,029FanoušciTo se mi líbí
4,420SledujícíSleduj
77SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ