DomůOstatníBoxerská odveta Anthony Joshua vs. Oleksandr Usyk 2 naplánována na březen 2022

Boxerská odveta Anthony Joshua vs. Oleksandr Usyk 2 naplánována na březen 2022

Boxer Anthony Joshua chce za každou cenu získat zpět pás šampiona v těžké váze. Jeho odveta s aktuálním šampionem královské váhové kategorie Oleksandrem Usykem je údajně na spadnutí.

Zdroj: DAZN

Na jaře 2022 by se měla uskutečnit odveta mezi Anthonym Joshuou a Oleksandrem Usykem. Připomeňme, že v prvním vzájemném souboji obou bojovníků byl lepší Ukrajinec, který zvítězil jednoznačně na body. Rozhodčí tehdy přisoudili vítězství Oleksandrovi v poměru 117-112, 116-112, 115-113.

Jak informoval promotér Eddie Hern, odveta by se měla uskutečnit na jaře příštího roku ve Velké Británii.

“Myslím, že galavečer se bude konat v březnu. Je to velký zápas a proto je potřeba připravit odpovídající zázemí. Myslím, že se akce bude konat ve Velké Británii.”

“Usykův tým odvetu s radostí přivítal, protože na ní velice dobře vydělá. Pro “AJ” není na obzoru žádný další zápas. “AJ” je ve formě a chce bojovat jen s těmi nejlepšími.”

Původně Oleksandr Usyk trval na tom, že by se odveta s Joshuou měla uskutečnit v jeho zemi, ale taková možnost se zdá být nemožná. Promotér Eddie Hearn je přesvědčen, že fanoušci na ostrovech opět zaplní stadion nebo halu do posledního místa. Ceny vstupenek v Anglii budou navíc mnohem dražší než na Ukrajině. Pokud jde o finanční aspekty tohoto zápasu, je Velká Británie nejlepším místem, pokud jde o příjmy z prodeje vstupenek.

Zdroj: Boxing Scene

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ