Boxerská odveta Anthony Joshua vs. Oleksandr Usyk 2 naplánována na březen 2022

Boxer Anthony Joshua chce za každou cenu získat zpět pás šampiona v těžké váze. Jeho odveta s aktuálním šampionem královské váhové kategorie Oleksandrem Usykem je údajně na spadnutí.

Zdroj: DAZN

Na jaře 2022 by se měla uskutečnit odveta mezi Anthonym Joshuou a Oleksandrem Usykem. Připomeňme, že v prvním vzájemném souboji obou bojovníků byl lepší Ukrajinec, který zvítězil jednoznačně na body. Rozhodčí tehdy přisoudili vítězství Oleksandrovi v poměru 117-112, 116-112, 115-113.

Jak informoval promotér Eddie Hern, odveta by se měla uskutečnit na jaře příštího roku ve Velké Británii.

„Myslím, že galavečer se bude konat v březnu. Je to velký zápas a proto je potřeba připravit odpovídající zázemí. Myslím, že se akce bude konat ve Velké Británii.“

„Usykův tým odvetu s radostí přivítal, protože na ní velice dobře vydělá. Pro „AJ“ není na obzoru žádný další zápas. „AJ“ je ve formě a chce bojovat jen s těmi nejlepšími.“

Původně Oleksandr Usyk trval na tom, že by se odveta s Joshuou měla uskutečnit v jeho zemi, ale taková možnost se zdá být nemožná. Promotér Eddie Hearn je přesvědčen, že fanoušci na ostrovech opět zaplní stadion nebo halu do posledního místa. Ceny vstupenek v Anglii budou navíc mnohem dražší než na Ukrajině. Pokud jde o finanční aspekty tohoto zápasu, je Velká Británie nejlepším místem, pokud jde o příjmy z prodeje vstupenek.

Zdroj: Boxing Scene

Sledujte nás také na našem FACEBOOKU, TWITTERU nebo INSTAGRAMU.

Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz

Přidat na Seznam.cz
KATEGORIE
Ostatní

PŘEČTI SI TAKÉ