DomůUFCBrandon Moreno nesouhlasí se ztrátou opasku a prohrou s Figueiredem

Brandon Moreno nesouhlasí se ztrátou opasku a prohrou s Figueiredem

Nejlehčí váze UFC vládl Deiveson Figueiredo, o kterém se říkalo, že je výkonnostně úplně jinde, než je zbytek bojovníků této divize. Loni to tak byl velký šok, když Brandon Moreno dokázal Deivesona uškrtit a získat pás.

Jednalo se o velký příběh tohoto mexického zápasníka. Hned také bylo jasné, že se uskuteční i třetí vzájemný zápas. Oba borci se totiž poprvé utkali už v prosinci 2020 a tehdy skončil jejich souboj remízou.

K završení trilogie Moreno vs. Figueiredo došlo minulý víkend na turnaji UFC 270. Duel byl velmi vyrovnaný, ale nakonec se rozhodčí přiklonili na stranu Figueireda, který byl v zápase mírně aktivnější. Každý tak má ze vzájemného souboje jednu výhru, prohru i remízu a spekuluje se o jejich dalším vzájemném zápase.

Stane se Jiří Procházka prvním česko-slovenským šampionem UFC? >>>
Bude Martin Buday při svém debutu v oktagonu UFC úspěšný? >>>
Vsaď si na MMA a získej bonus 150 Kč >>>
Kdo se stane šampionem střední váhy OKTAGONU – “Pirát” nebo Patrik Kincl? >>>

A jak se k celé věci s odstupem vyjádřil Moreno?

„Opravdu jsem věřil, že jsem ten zápas vyhrál. Jasně jsem vyhrál druhé, čtvrté a páté kolo,“ zlobil se naštvaný Moreno v pořadu The MMA Hour novináře Ariela Helwaniho. V takovýchto vyrovnaných zápasech je však těžké jednoznačně určit vítěze, aniž by se druhá strana necítila poškozena. Jak praví stará známá pravda, není radno nechávat výsledek zápasu v rukách bodových rozhodčích.

Zdroj: The MMA Hour

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ