DomůKSWBývalý šampion OKTAGONU Mateusz Legierski se vrací do klece

Bývalý šampion OKTAGONU Mateusz Legierski se vrací do klece

Od jeho posledního vystoupení v kleci uplynul více než rok. Mateusz “Dynamit” Legierski, bývalý šampion domácí organizace OKTAGON MMA v lehké váze, se po nucené pauze konečně vrací do akce.

Foto: OKTAGON MMA

Rodák z Koniakowa se chystá ke svému osmému profesionálnímu zápasu, který si opět střihne v prestižní polské KSW. Na prosincovém turnaji KSW 65 mladého Poláka prověří jeho zkušený krajan Roman Szymanski.

Osmadvacetiletý Szymanski už pod křídly KSW vybojoval devět utkání s bilancí 6-3. V dubnu 2019 se neúspěšně pokusil získat pás v pérové váze, když ve druhém kole podlehl technickým knokautem šampionovi Salahdinovi Parnassemu.

Zajímavostí je, že Szymanski má skalp současného krále pérové váhy KSW Daniela Torrese, kterého porazil v roce 2018.

Mateusz Legierski se prosadil mezi profesionály v organizaci OKTAGON MMA, kde si během jednoho roku vydláždil cestu k titulu v lehké váze.

Talentovaný Polák postupně porazil Michala Konráda, Jakuba Bahníka a Ronalda Paradaisera. V únoru 2020 získal titul v československé organizaci v těsném souboji s Miroslavem Štrbákem.

Od té doby se Legierski objevil pouze v jednom zápase, a to proti Franciscu Barriovi v KSW v listopadu loňského roku. Důvodem nucené přestávky byly především zdravotní problémy spojené s následky po onemocnění koronavirem.

Zápas Legierski vs. Szymanski bude součástí ostře sledovaného turnaje KSW 65, kde diváci uvidí hvězdy polské organizace, jako jsou Mamed Khalidov, Roberto Soldić a Salahdine Parnasse.

Zdroj: KSW MMA | Svet MMA

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ