DomůUFCColby Covington reaguje na prohru Tyrona Woodleyho: „Skončil”

Colby Covington reaguje na prohru Tyrona Woodleyho: „Skončil”

Kontroverzní Colby Covington, v rozhovoru pro Submission Radio okomentoval sobotní prohru Tyrona Woodeyho a nenechal na něm nit suchou.

Embed from Getty Images

“Začněme minutou ticha za kariéru Tyrona Woodleyho. (Následně vylil na zem pivo) – To je kariéra Tyrona Woodleyho. Jak jsem vám už říkal, on skončil. On už nechce dále bojovat. On je TMZ Woodley. Ať si dál rapuje a ničí lidem jejich ušní bubínky. Ale on už zkrátka nechce pokračovat v MMA. Jediné co teď udělal bylo to, že si zašel pro výplatu. Proto si myslím, že bychom jej měli uctít minutou ticha. Vylil jsem pivo, abych vám ukázal plýtvání. A stejným plýtváním byla jeho kariéra.”

Covington se dlouho snažil o zápas s Woodleyem, ale k jejich zápasu nikdy nedošlo. A jak tvrdí Colby, byla to Tyronova chyba. Podle něj se mu stále úmyslně vyhýbal.

“Utíkal přede mnou celou svoji kariéru. Může odejít s vědomím, že je slaboch, který nikdy nechtěl bojovat s nejlepšími ve své divizi. Jde o to, že on je teď spokojený. Má dvě porážky v řadě a dostal výplatu. Ale víte co? Woodley neprohrál se mnou. Takže může sledovat západ slunce, jít do domova důchodců a radovat se z toho, že nemusí navštěvovat psychiatrii, s kterou by měl co do činění tehdy, kdyby bojoval se mnou.”

Zdroj: Submission Radio

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ