Colby Covington reaguje na prohru Tyrona Woodleyho: „Skončil”

Kontroverzní Colby Covington, v rozhovoru pro Submission Radio okomentoval sobotní prohru Tyrona Woodeyho a nenechal na něm nit suchou.

Embed from Getty Images

“Začněme minutou ticha za kariéru Tyrona Woodleyho. (Následně vylil na zem pivo) – To je kariéra Tyrona Woodleyho. Jak jsem vám už říkal, on skončil. On už nechce dále bojovat. On je TMZ Woodley. Ať si dál rapuje a ničí lidem jejich ušní bubínky. Ale on už zkrátka nechce pokračovat v MMA. Jediné co teď udělal bylo to, že si zašel pro výplatu. Proto si myslím, že bychom jej měli uctít minutou ticha. Vylil jsem pivo, abych vám ukázal plýtvání. A stejným plýtváním byla jeho kariéra.”

Covington se dlouho snažil o zápas s Woodleyem, ale k jejich zápasu nikdy nedošlo. A jak tvrdí Colby, byla to Tyronova chyba. Podle něj se mu stále úmyslně vyhýbal.

“Utíkal přede mnou celou svoji kariéru. Může odejít s vědomím, že je slaboch, který nikdy nechtěl bojovat s nejlepšími ve své divizi. Jde o to, že on je teď spokojený. Má dvě porážky v řadě a dostal výplatu. Ale víte co? Woodley neprohrál se mnou. Takže může sledovat západ slunce, jít do domova důchodců a radovat se z toho, že nemusí navštěvovat psychiatrii, s kterou by měl co do činění tehdy, kdyby bojoval se mnou.”

Zdroj: Submission Radio

Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz

Přidat na Seznam.cz
KATEGORIE
UFCZahraniční MMA