DomůUFCDonald Trump pogratuloval Colbymu Covingtonovi k vítězství nad Tyronem Woodleym

Donald Trump pogratuloval Colbymu Covingtonovi k vítězství nad Tyronem Woodleym

Colbymu Covingtonovi, který v hlavním zápase turnaje UFC Vegas 11, porazil Tyrona Woodleyho, po utkání telefonicky pogratuloval k vítězství prezident USA, Donald Trump.

Embed from Getty Images

“Chaos” je velkým fanouškem Donalda Trumpa a Donald Trump zase velkým fanouškem Colbyho Covingtona. Na tiskové konferenci, která následovala po turnaji UFC Vegas 11, Covingtonovi zazvonil telefon a na druhé straně nebyl nikdo jiný, než prezident USA, který Colbymu gratuloval k vítězství. Trump během rozhovoru Covingtonovi řekl, že zápas sledoval a je jeho výkonem ohromen.

“Jsi skvělým bojovníkem. Udělal jsi to tak, že to vypadalo velice snadně. Nevím, jak to děláš. Gratuluji. Chtěl jsem ten zápas dnes večer vidět. Chtěl jsem ho vidět a ty jsi byl skvělý. Woodley je dobrý bojovník a tvrdý chlap a ty jsi ho tak snadno porazil. Jsem na tebe hrdý. Doslova pár okamžiků před zápasem jsem promlouval k 35 tisícům lidí, ale chtěl jsem stihnout tvůj zápas za každou cenu. Byla to rychlá práce. Nemohl jsem tomu uvěřit. Bylo to skvělé. Jsem tvým velkým fanouškem a jsem na tebe hrdý. Jsi tvrdý zápasník s velkou vůlí bojovat. Přeji ti, aby si získal pás a dokázal ho dlouho hájit.”

řekl Trump.

“Moc vám děkuji pane prezidente. Dal jste mi sílu a energii, když jste mi v neděli, při našem setkání, stiskl dlaň. I kdybych bojoval s King Kongem, tak bych vyhrál. Neexistovala možnost, že bych prohrál. Woodley je silný, je to bývalý šampion, ale to nehrálo žádnou roli. Potom, když jste mi stiskl dlaň, tak jsem mohl bojovat klidně se Supermanem.”

odpověděl Covington.

Zdroj: BJ Penn

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ