DomůOstatníConor McGregor daroval 25 tisíc dolarů na hračky pro chudé děti

Conor McGregor daroval 25 tisíc dolarů na hračky pro chudé děti

Svátky jsou pomalu za námi, ale sváteční atmosféry není nikdy dost.

Embed from Getty Images

Conor McGregor se podělil o své peníze s těmi, kdo je potřebují mnohem více. Jak informovala organizace „Inner City Helping Homeless”, bývalý dvojnásobný šampion UFC daroval 25 tisíc dolarů chudým dětem.

Conora prostě nelze nemilovat. Vzal své peníze a nakoupil vouchery do hračkářství, které budou použity pro nákup hraček pro děti z chudých rodin v Irsku.

https://www.facebook.com/InnerCityHelpingHomeless/posts/1460210457518851
https://www.instagram.com/p/B6ZQR1cpNAH/?utm_source=ig_web_copy_link

Irský zápasník na svých sociálních sítích ukázal, jak slaví svátky se svou rodinou. Tento čas pak nazval obdobím lásky a porozumění, a to je podle něj to jediné, co se opravdu počítá.

Zdroj: Instagram Conor McGregor | Facebook Inner City Helping Homeless

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ