Conor McGregor: “Kašlu na Khabiba”

Conor McGregor (MMA 22-4) se vrátil do oktagonu UFC 246 ve velkém stylu, když na turnaji UFC ukončil zápas s Donaldem Cerronem (MMA 36-14, 1NC) knokautem už po 40 vteřinách zápasu.

Embed from Getty Images

A prakticky vzápětí po turnaji se začalo hovořit o dlouho omílané odvetě s Khabibem Nurmagomedovem. Dana White, šéf UFC, po skončení víkendového turnaje řekl médiím, že odvetu zápasu McGregor vs. Nurmagomedov chce.

Sám Conor McGregor však nyní asi mnohé zaskočil, když se vyjádřil v tom smyslu, že zápas s Khabibem pro něj teď není prioritou.

“Kdo bude mým příštím soupeřem, to teď není důležité. Pás lehké váhy tady bude pořád. A jednou přijde čas, abych o něj bojoval. Takže teď nebudu sedět a čekat, jestli se uskuteční zápas mezi Khabibem a Tonym. Nebudu čekat jestli se někdo z nich zraní a já ho nahradím. S kým budu bojovat, to pro mě není důležité. Dívám se jen na datum. Březen je zajímavý. Podívám se do kalendáře a uvidíme co se stane.”

Conor také dodal, že se během několika dní sejde s Danou Whitem, aby spolu pohovořili o tom, co bude dál. Když se ho novináři opět zeptali na Khabiba, odpověděl:

“Jak jsem řekl, kdo bude mým soupeřem, to pro mě není důležité. Kašlu na Khabiba.”

Zdroj:  mmafighting.com | MMA Junkie | UFC.com

Chcete mít naše články z první ruky? Přidejte si nás na domovskou stránku Seznam.cz

Přidat na Seznam.cz
KATEGORIE
UFCZahraniční MMA