DomůUFCConor McGregor: "Kašlu na Khabiba"

Conor McGregor: “Kašlu na Khabiba”

Conor McGregor (MMA 22-4) se vrátil do oktagonu UFC 246 ve velkém stylu, když na turnaji UFC ukončil zápas s Donaldem Cerronem (MMA 36-14, 1NC) knokautem už po 40 vteřinách zápasu.

Embed from Getty Images

A prakticky vzápětí po turnaji se začalo hovořit o dlouho omílané odvetě s Khabibem Nurmagomedovem. Dana White, šéf UFC, po skončení víkendového turnaje řekl médiím, že odvetu zápasu McGregor vs. Nurmagomedov chce.

Sám Conor McGregor však nyní asi mnohé zaskočil, když se vyjádřil v tom smyslu, že zápas s Khabibem pro něj teď není prioritou.

“Kdo bude mým příštím soupeřem, to teď není důležité. Pás lehké váhy tady bude pořád. A jednou přijde čas, abych o něj bojoval. Takže teď nebudu sedět a čekat, jestli se uskuteční zápas mezi Khabibem a Tonym. Nebudu čekat jestli se někdo z nich zraní a já ho nahradím. S kým budu bojovat, to pro mě není důležité. Dívám se jen na datum. Březen je zajímavý. Podívám se do kalendáře a uvidíme co se stane.”

Conor také dodal, že se během několika dní sejde s Danou Whitem, aby spolu pohovořili o tom, co bude dál. Když se ho novináři opět zeptali na Khabiba, odpověděl:

“Jak jsem řekl, kdo bude mým soupeřem, to pro mě není důležité. Kašlu na Khabiba.”

Zdroj:  mmafighting.com | MMA Junkie | UFC.com

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ