DomůBellatorCorey Anderson překvapivě končí v UFC. Víme, kam směřují jeho další kroky

Corey Anderson překvapivě končí v UFC. Víme, kam směřují jeho další kroky

Corey Anderson si už na své konto další zápas pod křídly organizace UFC nepřipíše. Požádal UFC o to, aby jej uvolnila z jeho stávajícího kontraktu.

Embed from Getty Images

Jak na svém Twitteru informoval novinář ESPN Ariel Helwani, Corey Anderson podepsal kontrakt s organizací Bellator MMA.

“Corey Anderson podepsal kontrakt s Bellatorem. Anderson nebyl volným agentem, ale požádal UFC o uvolnění z kontraktu a organizace mu vyšla vstříc, i když měl ve smlouvě ještě několik zápasů. Krátce nato podepsal Bellatoru.”

Corey “Overtime” Anderson je vítězem programu The Ultimate Fighter 19, kde ve finále porazil TKO Matta Van Burena. Není tajemstvím, že po určitou dobu byly vztahy Andersona s UFC velmi napjaté a je tak možné, že právě tento fakt byl jedním z důvodů, proč se Corey Anderson rozhodl změnil svého zaměstnavatele.

Americký zápasník bude odstraněn z rankingu polotěžké váhy UFC a profitovat by z toho měl i Jirka Procházka, který by se tak posunul o jedno místo nahoru.

Zdroj: Twitter Ariel Helwani

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ