DomůUFCCosta o utkání šampiona střední váhy s Romerem: Adesanya to nevydrží

Costa o utkání šampiona střední váhy s Romerem: Adesanya to nevydrží

Paulo Costa (MMA 13-0) , který se měl utkat s Israelem Adesanyou (MMA 18-0) v titulovém zápase, bude na svou šanci muset počkat. Důvodem je zranění ramene brazilského zápasníka.

Embed from Getty Images

Costa není příliš nadšený z faktu, že místo něj se s Adesanyou utká Yoel Romero (MMA 13-4).

“Myslím, že Adesanya s ním bojovat nemá. Měl by počkat na zápas se mnou. Romero má za sebou dvě porážky. Porazil jsem ho já a taky Robert Whittaker. Ale na druhou stranu, vlastně teď už nezbývá nikdo jiný, s kým by se Adesanya utkal.”

Costa dále uvažuje nad tím, že Adesanya souboj s Romerem neustojí.

“Hodně lidí se mnou nebude souhlasit, ale vidím na Adesanyovi mnoho slabých stránek. Mám teď na mysli především jeho fyzické nedostatky. Romero, to je obrovská síla. Má obrovskou ránu a nevěřím tomu, že to Adesanya dokáže vydržet.”

Ačkoli ještě ohledně zápasu Adesanya – Romero nebylo nic oficiálně ohlášeno, šéf UFC Dana White potvrdil, ře už má datum jejich společného utkání. Ale zatím jej neprozradil. Podle spekulací by k tomuto souboji mělo dojít 7. března na turnaji UFC 248 v Las Vegas.

Zdroj: mmafighting.com

MMA tipy, kurzy a kde sledovat zápasy MMA online

1️⃣ Kde sledovat MMA živě ›

Pro sledování turnajů organizací UFC nebo OKTAGON MMA se nabízí hned několik možností. A záleží jen na Vás, jestli si zvolíte placené varianty (PPV, placené televizní kanály) nebo jestli budete sledovat MMA živě a zdarma.

2️⃣ Kde sledovat OKTAGON živě ›

První zápas na Prelims kartě (Free Prelims Fight) organizace většinou nabízí zdarma na (YouTube OKTAGON MMA), celý turnaj pak můžete shlédnou prostřednictvím PPV. OKTAGON turnaje však můžete sledovat také zdarma ZDE.

3️⃣ Kde sledovat UFC živě ›

Early Prelims a Prelims karty můžet sledovat v placené aplikaci UFC Fight Pass. Hlavní kartu většinou vysílá televizní stanice Premier Sport 1 nebo ji můžete sledovat via PPV. Celý turnaj můžete také sledovat zcela zdarma na stránkách sázkové kanceláře Tipsport.

4️⃣ MMA tipy, kurzy, analýzy a sázky na MMA

S konkrétními kurzy se můžete seznámit na našich stránkách, kde se s Vámi také dělíme o naše analýzy a tipy na jednotlivé MMA zápasy.

Nabídka ubytování pro sportovní soustředění a aktivní dovolenou. Tréninkové kempy. Hledáte kam na sportovní soustředění? U nás si vyberete.

Sleduj náš FACEBOOK

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

SLEDUJ NÁS

5,911FanoušciTo se mi líbí
3,867SledujícíSleduj
87SledujícíSleduj

NEJČTENĚJŠÍ